Triumph Scrambler (2016)

Vlastník speaker
Vloženo 28.7.2020
Aktualizováno 11.9.2022

Mnoho motorek si na Scrambller pouze hraje, snaží se mu přiblížit, ale to Triumph nemusí! On to scrambler opravdu je!

První dojmy - Motorka se vlní, kroutí, špatně brzdí, ale málokdy se mi stane, že bych na ní nedokázal koukat stejnou dobu co sem na ní předtím jel. Prostě krása neskutečná a je to kus železa! WAU efekt 100%

Motorku bych doporučil pro - pro mě

Doplňky na motorce - Jedno sedelo, řídítka jiný, zrcátka, páčky, brašna,

/EDIT/ jr upravená prdel SCRema, jiný výfuk a blinkry!

Zvažoval sem po všech těch endurkách zase nějakou změnu, v hledáčku jsem měl více strojů, ještě sem se rozmýšlel nad HD sportster Iron, ale přece jenom stal se z toho tak nějak mainstream a už na tom jezdí po Práglu kde jakej hipster v sandálích a to nemám nic proti sandálích, ale... Už jsme spolu něco zažili, zajel sem si pro něj do Brém do triumphu, byl jako novej, najeto neměl skoro nic cca 3tis. Od té doby už jsme spolu projeli asi 7 států a je nám spolu pořád skvěle, časem plánuji nějaký upgrade, hlavně podvozek, ale zatím ho nechávám ve své originální kráse i s nedostatky. Jo a je to stříkačka, ale ten dokonalej nápad schovat stříkačku do origo karburátorů je prostě estetickej mazec.

Jurik74
Jurik74 napsal 20.04.21 v 20:43 10b.

super stroj

vencysta
vencysta napsal 04.08.20 v 13:27 10b.

Nádherná mašina

Milan1963
Milan1963 napsal 01.08.20 v 21:50 10b.

Parádní

Jenda1319
Jenda1319 napsal 29.07.20 v 19:31 10b.

oooooooo.. krásná mašinka... také jsem o něm uvažoval a nakonec skončil u koziček:))). Hodně šatstných kilometrů - pěkné fotky!!

Pupi04
Pupi04 napsal 28.07.20 v 19:43 10b.