Yamaha XS 850 (1981)

Nalezeno 7 záznamů

Míraxs
Míraxs napsal 04.08.22 v 13:03

Po dvouletém užívání:
Motorka mě pořád baví, už jsem přestal jezdit jen okolo komína (měl jsem strach, jestly se mi nepokazí). Na motorce je prováděná běžná údržba - zapalování jsem nesehnal, tak je nastavený na funkční mez, jinak vcelku běžná údržba není problém. Od počátku mám pomalé starty - něco jak když máte slabou baterku a zlobí volnoběžka (někdy to při startu fakt škaredě škrábne). Opravoval jsem zadní blinkry - ty mi v Pasohlávkách v loni upadly. Ještě tam mám pár drobností co plánuju po sezóně vylepšit - hlavní stojan je neodborně opraven a špatně se staví, přední kolo vyrovnat - no naštěstí až na tu volnoběžku samé drobnosti.. Ťuk ťuk na dřevo

callowsick
callowsick napsal 10.11.21 v 17:52 10b.

Moc pěkná navzdory všeobecnému obdivu k drátěným kolům se mi tyhle dobový liťáky na youngtimerech líbí prostě víc

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 10.11.21 v 15:31 8b.

Jó japonští kováři to byli machři...

abbany
abbany napsal 10.11.21 v 14:39 10b.

pekný základ na stavbu

Snekofon
Snekofon napsal 10.11.21 v 13:42 10b.

Je to nádhera - rozmýšlím co dát do garáže ze 70-80 let a pokaždé narazím na model, který jsem neměl v hledáčku, pak na mě někde vyskočí a rázem ho potřebuji... takto už mám fiktivně v garáži asi 8 motorek, které tam prostě být musí, a bojím se že teď budu mít na seznamu i XS
Ať dlouho spolehlivě jezdí !

p.epanica
p.epanica napsal 20.11.20 v 16:56 10b.

Vítej kolego ...

Čadil
Čadil napsal 28.07.20 v 14:37 10b.