renocar_unor

BMW F 800 R (2012)

Vlastník Radeck4
Vloženo 25.7.2020
Aktualizováno 25.7.2020

Je to milenka nic víc o ní říct nemusím

První dojmy - Spousta věcí hned v základu což je super za ty peníze. Chtělo by to zapracovat na pár detailech, ale kde ne ?

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná pro někoho kdo třeba chce přesedlat ze slabšího o další Level výš někoho kdo není zase až tak vysokej a nebo jen kdo chce občas někam vyrazit výkon opravdu stačí

Doplňky na motorce - Držák na telefon, nové blinkry, ale stejně bude návrat k origo svítí prostě nejlíp

Tak na tuhle motorku jsem nejel najistotu měl jsem vybrané asi tři mašiny, ale žádná z nich nebyla můj favorit. Dvě motorky byl u prodejce v Horní Bříze a tak sem si říkal ok mrknu a uvidím. Po příjezdu mi padla do oka první z trojice Triumph Street Triple bohužel na cesty kolem komína a občas když se sežene parťák mi přišla trošku teď majitelé odpustí nepohodlná.. ? A tak sem zašel za roh kde na mě čekala tahle potvora BMW F800R ok říkám si barva je mi jedno je červená jak pro holky, ale co sednu si a uvidíme... Láska na první posez, byla pohodlná po servisní stránce relativně v pohodě tak jí projedeme????super svezení kde nechybělo snad nic lehká, snadno ovladatelná a jednoduše neokoukaná neviděl jsem snad ani jednu ?a tak po příjezdu domluva co a jak a vyřízení papírů. Chtěl jsem si jí nechat dovést až domů, ale prodejce neměl čas tak jsem si pro ní prostě zajel a to svezení po cestě domů zkrátka paráda táhne jak má výkon taky stačí jen to sedlo po ujetí asi 250km co mám už taky trošku za sebou je drobet zmáhající.Chce to nechat ještě udělat a pak se uvidí jaká bude i třeba na delší cesty ??