Harley Davidson FLHX Street Glide (2012)

Vlastník EL_Barto
Vloženo 24.7.2020
Aktualizováno 4.8.2020

Haryk dovezen údajně z Kalifornie, původní papíry jsem neviděl... v Čechách od roku 2018, kdy byl dovezený bouraný.

Já koupil už opravený pro používání, po laku, s technickou do 2022.

První dojmy - motorka mě překvapila i přes svou váhu ovladatelností... příjemná motorka, trochu horší manipulace na místě, ale chce to zvyk a hlídat kde a jak člověk zaparkuje. Do kopečka prostě nevycouvá.

Doplňky na motorce - nový přední a zadní padací rám, opěrka spolujezdce a nosič na rychlospojky + zamykací rychlospojky, deflektory na kapotě, deflektory u zadního válce, brašny nad budíkama, led přední světlo, led blikače vpředu i vzadu, výfuky Harley Screamin Eagle, tmavé plexi, pořadače ve výkách kufrů, držák kamery a mobilu

chěl jsem Haryka... Dyna byl jedna varianta, ale chtěl jsem kapotu proti větru, tempomat ze zdravotních důvodů, pevné kufry, tak zbyl na výber Road King a doplnit plexi, nebo Street Glide, nebo Road Glide. Electra je už moc těžká a Road Glide jsou ještě drahý, tak nezbylo na výběr než Street Glide.

Po koupi ihned nějaký závady, a to závada ABS (přetržený kabel zadního čidla), kopající kotouče (výměna za nové), špatně nastavitelné levé zrcátko (samo domo opraveno) a dál potřebný servis (pneu, oleje, atd...) Ještě mě čekají rozvody...

Po koupi jsem ještě zjistil, že jsou prázdní zadní pneumatické tlumiče, takže dofouknout a pak dodělat doplňky, aby se mi konečně motorka líbila tak, jak mám představu.

Jinak motorka do 140km/h pohodlná, stabilní... kolem 160km/h už je trochu rozvlněná. Trochu vlnění podvozku taky cítím při přejíždění podélných nerovností a při přejíždění bílé čáry na silnici, je to prostě Haryk.

EL_Barto
EL_Barto napsal 04.08.20 v 20:17

Hoši, váš zase nikdo nenutí to taky komentovat, nebo si prohlížet.

sushi7474
sushi7474 napsal 04.08.20 v 20:00 3b.

pkkaca
pkkaca napsal 30.07.20 v 23:45 3b.

asi nemusíš,ale jsme rádi za info,že sis koupil velkou a drahou motorku

Marty8
Marty8 napsal 25.07.20 v 22:22 2b.

Nemusíš se tady vypisovat jako idiot, vždyť tě nikdo nenutí