Suzuki GSF 1250S Bandit (2007)

Vlastník lukašenko.
Vloženo 24.7.2020
Aktualizováno 27.7.2020

Cestovní lokomotiva. Je to velký, těžký, neohrabaný a baví mě to.

Motorka koupena od FIRMA:Outdoor Liberec s.r.o. - Moto& - Maximální spokojenost. Vstřícný a profesionální přístup, Všechno proběhlo hladce přesně jak jsme se domluvili. Díky Ondro!

Yamaha BT 1100 Bulldog: Bulik je hezký a má kardan. Nakonec mě odradil příliš čoproidní zvuk a vzduchem chlazený motor.
Honda NT 700V Deauville: Dlouhou dobu byla Deauvillka favorit. Nakonec jsem usoudil, že je až příliš usedlá. Kdo ví, třeba příště.
Yamaha TDM 900: Kdyby mi ji neukradli, tak ji mám asi pořád. Moc fajn stroj, ale neobjevila se žádná zajímavá.

První dojmy - Hned po pár metrech mě dostal motor. Už od volnoběhu tahá jak drak a přitom je krásně kultivovaný a čitelný. Ergonomie OK, v pohodě došlápnu na zem oběma nohama, podvozek měkčí, nedává moc zpětnou vazbu, co se děje. Brzdy mají ABS a brzdí slušně.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho, kdo hledá univerzální cestovní motorku bez elektronických zbytečností. Asi není uplně ideální pro začátečníky, protože síly na zadním kole je dost, ale je to o hlavě.

Doplňky na motorce - kufr, držák telefonu, USB nabíječka, rozšíření zrcátek

Hledal jsem náhradu za Yamahu TDM. Koukal jsem po něčem cestovnějším, ideálně s kardanem. Cenduro jsem nechtěl a celokapotovaného mastodonta typu RT nebo FJR taky ne. Favoritem byla Honda NT 700 Deauville. Splňovala skoro všechno, co jsem od motorky chtěl. Co čert nechtěl, zrovna žádná pěkná nebyla k mání. Alternativa byla ještě Yamaha Buldog, ale tam kompromisů bylo víc než u Deauvillky a pěkný kousek za slušný peníz také nebyl.
Nezbylo než rozšířit okruh pátrání. Při pročítání inzerátů jsem narazil na zachovalou Bandasku s uvěřitelným nájezdem z důvěryhodného zdroje. A červík začal hlodat. Vždyť jsem o ní kdysi taky uvažoval. Kardan sice nemá, ale to je tak jediné minus. No co, za prohlídku nic nedám. Tak jsem se vypravil na zkušební jízdu a bylo vymalováno.
Všichni říkají, že velký Bandit je o motoru. Nelze než souhlasit. Motor je neuvěřitelný. Bez remcání jede od volnoběhu do omezovače, bez ohledu na zařazenou rychlost. Zbytek motorky už tak nenadchne, ale ani neurazí. Zatím mám najeto pár set km, ale něco mi říká, že pár sezón Bandita v garáži zůstane.

Tondonin
Tondonin napsal 29.09.22 v 23:20 10b.

Zuzka je dobra volba...

Pedl
Pedl napsal 08.07.21 v 16:17 10b.

Lucasbiker
Lucasbiker napsal 31.07.20 v 10:34 10b.

Prostě Bandit pičo S hodnocením souhlasím, ten motor je vážně neskutečnej a já kvůli tomu pořád nemůžu vybrat jinou motorku, poněvadž nic takhle hladce a ochotně nejede Chtělo by to V-Stroma s motorem GSF 1250 a okamžitě objednávám

Čadil
Čadil napsal 26.07.20 v 10:23 10b.