BMW R 1200 GS (2018)

Vlastník XeonForce
Vloženo 24.7.2020
Aktualizováno 24.7.2020

Obří mašina s neskutečnou sílou, kterou už nedám pryč!

Motorka koupena od FIRMA:AdventureBike (Chomutov) - Super komunikace a jsou to fakt nadšenci!

Ducati Multistrada 1200 Enduro: Nespolehlivost
Suzuki DL 1000 V-Strom: Protože to vypadá jako z roku 2

První dojmy - Z první jízdy jsem měl celkem strach, jelikož jsem přesedlal z Hondy Hornet 600 a pár skútrů. Obavy byly opodstatněné, protože výkon, co se skrývá v boxeru od BMW je neskutečný! Chvilku si užíváte jízdu a máte na tachometru víc, než je zdrávo.

Motorku bych doporučil pro - Určitě motorkářům, co už mají něco najezděno na slabším stroji a mají 190cm+, protože já se svými 200cm dám akorát chodidla na zem

Doplňky na motorce - Rallye verze, padací rám, TFT display, vyhřívané hefty, kufry, kryt předního světla, ESA, režimy PRO

První zatáčky a kruhové objezdy byly až nepříjemné, kdy si zvykáte na chování stroje, co má 260kg. Postupně ale přicházím na chuť tomu neskutečnému vedení jízdní stopy a perfektně uloženému těžišti. Doufám, že se po pár stovkách km na této motorce odhodlám i do terénu, protože na to to je vlastně dělané.

Už teď ale vím, že motorka je pohodlná a to i s Rallye sedlem a na cestování stvořená. Bez kufrů to ale nejde, takže si je určitě pořiďte!

XeonForce
XeonForce napsal 27.07.20 v 11:11

Mám 2 metry, nějakou sílu taky a mám co dělat. Šel bych do ní, pokud si věříš, že to dáš. Jen není uplně jednoduché nasedání.

KALUP
KALUP napsal 26.07.20 v 22:55 10b.

taky po ní koukám ale z tý váhy mám bobky