Royal Enfield Himalayan (2020)

Vlastník nepirum
Vloženo 23.7.2020
Aktualizováno 23.7.2020

Indiánský jednobuch, těžký jak kráva ( malá ), na výlety po česku i evropsku. Domů do Indiánska se už nepodívá, protože nemám tolik volna.

Motorka koupena od Royal Enfield Brno

První dojmy - První dojmy byly: Tý brďo, to je vodpich! Lepší než Van Van! A vítr už mnou tolik necloumá. Akorát nejsem zvyklej na to plexi, furt mám tendenci vyčuhovat, co je za ním. I když je průhledný.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro muže, ženy, gaye, lesby, transgender a další entity.

Doplňky na motorce - Na motorce mám doplňky: Kryty páček originál indian, takový zahnutý plastik and Al. Zástrčku čínskoruské navigace, a padáky ( ty nevím, jestli nejsou jen okrasu ).

Zdá se, že je to udělaný festovně, podvědomě věřím indiánům víc než číňanům. Můžete mi říkat indofil nebo čínofob, když už je ta nálepková doba. Tak jasně že nemají takový ručičky jako mají žaponci, ale kovadlina jim evidentně není cizí. A líbí se mi, že když si dřepnu, vidím skrz, na druhou stranu. Že ten pajšl tam není tak naňahňanej. Jak já už se těším třeba na výměnu lanka spojky, to půjde s jednou rukou v kapse! Pak se mi líbí ty různý armatůry kolem. Tam si připevním gumicukem i ty moje severochodecký hůlky. Brzdy jsou fajn, nejsem rozmazlenej. Prostě hupsnu na obě a stojím. Tak to na levnej motorkách bývá. Motor je takovej... velkej, vevnitř bude asi píst. Tam to bouchá jak ve velké motorce! Nebo v malým traktoru. Takový ty řeči, že budu zavazet náklaďákům jsou chujovina, už jsem jich i pár předjel. Na silnici se cítím jak v parníku, jenom si tak plujem. Je vidět, že indiáni mají s ďourama na silnici bohatý zkušenosti.
Zatím tam mám namotaných pět tisíc, pořád to krásně pluje, mašině jsem zatím ukázal jižní čechy, Šumavu, Krušný hory, Říp, Dunaj a Přemyslův pluh. Aj do Alp jsme se mrkli. Tam teda kopce dávala spíš rozvážně. Jak se na indiánskou makovici sluší. Kam spěchat, stejně nás ta s kosou dožene, pravila moudře.

Jak se cítí spolujezdec zatím nevím, stan i spacák se mnou odmítají komunikovat. A žena už nechce jezdit. Že je tom moc velký, že nedosáhne na zem, že nemá vhodný boty, že byl v noci úplněk... Možná je jen zakuklenej indofob.
Dobrá zpráva je, že po delší jízdě mně nic nebolí, záda, zadní zakončení a nohy jsou v pořádku. No tak, když jste kuřák, stejně hulíte na každé pumpě, tak jakápak delší jízda, že jo.
Jestli někdy skončí ta letošní panika, kouknul bych se i dál. Už teď plánuju expedici na nejvyšší horu Maďarska.

prebla
prebla napsal 03.09.20 v 14:08 10b.

Docela vtipná paráda.

31081
31081 napsal 21.08.20 v 13:24 10b.

nexus
nexus napsal 19.08.20 v 12:06 10b.

ta mašina má něco do sebe

Tondast
Tondast napsal 30.07.20 v 23:39 10b.

Díky moc za krásný fejeton
Nemá to chybu. Dávám 27 bodů

Targus
Targus napsal 30.07.20 v 18:07 10b.

A fčilek body
Takže přesně podle návodu.
Recenze špicovní, autor má ovšem stržené body za to, že prozatím nenaučil mluvit ani svůj stan ani spacák.

Naopak body přidávám za skutečnost, že si dokázal vybrat takovou motorku, aby ho neotravovaly žádné baby, zejména pak ta jeho, na kterou má zřejmě dokonce i papíry.

Motorka je hnusná, blbá a trapná, bo nemá nikde žádné výpočetní středisko s asi tak deseti barevnými a zejména patlacími displeji. Vůbec si nedokážu představit, jak bych to přežil, kdybych si nemohl za jízdy listovat v bohatém menu na motopatlafónu.

Body jsem naopak nucen přidat za nenásilnou, vtipnou a krásnou reklamu na indiánskou motorku, jejímž potenciálním nákupem mohu zabojovat proti žlutému nebezpečí, které dnes číhá naprosto všude.

Takže hodně šťastných kilometrů, chlape. A kdybychom se někdy potkali, tak mě poznáš podle toho, že jsem ten nejprotivnější dědek týdne.

renocar_prosinec
Objednat reklamu