BMW K 100 RT (1985)

Vlastník Varaník
Vloženo 23.7.2020
Aktualizováno 7.8.2020

Motolužany 2020

Vloženo: 02.09.2020, Uskutečněno: 02.09.2020, Stav tachometru: 66300 km, Zhlédnuto: 32x

Motorka jela suprově. Občas i po dvou kolech ... Nojo holt bylo pár rychlejch pravejch zatáček. Ráno bylo nemilý zjištění že mám úplně prázdný zadní kolo. Motka seděla na ráfku. Co teď? Domu daleko a ikdyby tak na vozejk se to nevleze - hmmm, babo raď. Tak jsem u chlapů co tam měli stánek a točili pivo mi půjčili 12V kompresůrek a já to po chvíli snahy nafouknul a při balení jsem čekal jestli to alespoň tu hodinu vydrží - Vydrželo. Tak hurá domu. Motorka mně dovezla domů a až v garáži "vypustila duši". Hodná holka...

No a pak výměna... Pár fotek.

• Sumarizace za 3 roky

Zdravím, nazval jsem toto téma takhle jelikož mně nic lepšího nenapadlo. Ale k věci. Jsem čerstvým majitelem čehosi se základem v BMW K100 . Nikdy předtím jsem Báwo neměl natož takhle divný. Protože mi dost věcí příjd

Typ: Reportáž
    Vloženo: 11.09.2023
    Uskutečněno: 11.09.2023
  • Rozborka 22-23

Po rozborce a servisu přes zimu a dnešní první projížďce po výměně vstřikovačů musím uznat že jí to pomohlo. Proinvestováno dost peněz a času. Ale co už - motorka jede parádně. Teď se nebudu bát jí někomu prodat :-) Zabr

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.09.2023
    Uskutečněno: 10.09.2023
  • Vyhřívané hefty + LED H4

Tahle motorka je super pro jízdu v zimě. Fakt. V létě jsem skučel jak mně pálí levá haxna (jízda v kratasích = depilace nohy až po koleno dost smradlavim způsobem) zato teď je to super. Zima jen od rukou a to jsem teď ch

Vloženo: 29.12.2020
    Uskutečněno: 29.12.2020