BMW F 800 GS (2010)

Vlastník padl3xx
Vloženo 22.7.2020
Aktualizováno 9.8.2020

Nesplním podmínku úvodního textu, ještě jsem s tím nejel.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I)

První dojmy - Na obrázcích vypadala hezky, v reálu ještě lépe. Stav 70tkm se absolutně vůbec nepodepsal, nepřeháním, pokud řeknu, že stavem odpovídá dvouleté motorce s nájezdem do 20tkm.

Motorku jsem pořídil a týden na to jsem absolvoval zahřívací jízdu na Slovenské Route 66. (popravdě cestu s konvojem jsem absolvoval do půli cesty).
Ještě před jízdou jsem musel vyměnit přední kotouče a destičky.

Testovací jízda byla na 5 dní, celková vzdálenost činila 1500km, ve které si máša vedla perfektně, během pár prvních dní, jsem měl vždy po nasednutí pocit, "tyvole já nejsem připoutanej".

Co se týče pružnosti a ovladatelnosti, perfektní. Bolístkou, alespoň pro mne, je sedlo, které se pokusím nějak řešit.
Nejsem žádný cvalda a byť je sedlo příjemné, je pro mne příliš úzké a na delší cestě se stává nepohodlné, respektive, velkou část jízdy jedu ve stoje.

Asi nemám víc co dodat :)

Marfyx
Marfyx napsal 03.08.20 v 22:52 10b.

Krásná hlavně že je to BMW Doma jich není nikdy dost, ale na Fazera nezanevři pozdravuj tatíka, ať se vyléčí a může ti to vyzkoušet. Za mě 11bodů :)))

H1000
H1000 napsal 22.07.20 v 22:11 10b.

Tak něco jsi tam připsat mohl a fotek je také dost málo, ale vpadá suprově. Díval jsem se na ni na stránkách prodejce. Naleštit motorku asi v Tassu ovládají perfektně. Všech mají na stránkách jak nové.
Hlavně ať jsi spokojen a užiješ si sní spousty zábavy. Vítej v klubu.

padl3xx
padl3xx napsal 22.07.20 v 21:28

Fotky a další info doplním později.