Suzuki GS 500E (1990)

Vlastník Andrej2002
Vloženo 21.7.2020
Aktualizováno 21.3.2024

Jezdí pěkně, rychle zatím mě nikde nenechala. Je kompletně nově nalakovaná a motor je přetěsněný.

Motorka koupena od FIRMA:BRCars (Ústí nad Labem)

Kawasaki ER 5: Na mě malá motorka
Honda CB 500: nemohl jsem najít do 35kw v dobrém stavu

První dojmy - Motorka se mi hned od začátku líbila. Hned když jsem na ní nasedl tak mě překvapilo jak se krásně na ní jede. Do zatáček krásně drží a dokáže si myslím že i slušně zrychlit. Nevýhodu co jsem našel je že se mi při vyšších rychlostech klepe ručička tachometru a otáčkoměru.

Průměrná spotřeba - 5.47 l/100km

Stroj jsem si vybral po doporučení známého co se motorkám věnuje. Poradil mi že mám vybírat asi mezi seškrcenou Hondou CB 500 nebo Suzuki GS 500 E. Původně jsem si chtěl koupit kawasaki er5 ale od několika lidí mi bylo řečeno že je motorka na mě moc malá. Na motorce už jsem něco najel a dá se na ní cestovat krásně. Při koupi motorky jsem k tomu dostal i kufr s držákem který se na delší cesty krásně hodí. Motorka se mi ovládá krásně. Jediný servis co jsem na motorce dělal byla výmšna filtrů a oleje.

p.epanica
p.epanica napsal 22.07.20 v 15:48 10b.

...

Pes69
Pes69 napsal 22.07.20 v 08:33 10b.

Přesně, vybíral jsi ze tří klasik co pomohly za řidítka (aspoň za ty větší) půlce světa... Mě se vždycky o malinko víc líbila er5, ale vlastně v nich není rozdíl.

Je krásný, že 30let stará vrána krásně litá!! Takže někdy v Jílovém na náměstí na kafi čau!!

Čadil
Čadil napsal 22.07.20 v 05:51 10b.

přeju hodně km