Honda Monkey 125 (2020)

Vlastník puffybodie
Vloženo 19.7.2020
Aktualizováno 15.7.2023

První prohlídka opice u veterináře

Vloženo: 31.07.2020, Uskutečněno: 31.07.2020, Stav tachometru: 1085 km, Zhlédnuto: 13x, Firma: FIRMA:Moto Ostrava (Ostrava - Třebovice)

Banánů byl již spotřebován dostatek a vyrazilo se na domluvené rande s veterinářem do Motoparku Ostrava

- těsnění na olejové odstředivce
- 1l oleje 10W40
- čištění a mazání řetězu (na mou žádost)
- vyčištění sítka oleje v motoru
- kontrola ventilové vůle
- kontrola pneu, brzd, osvětlení, ovládání

Dostal jsem rovnou i velký TP, takže přístí týden už pro ofiko bílou značku. Ten nový "malý" velký TP je teda zajímavý, moc informací v něm není, dokonce ani rok výroby

Jinak maximální rychlost v TP je 90km/hod, ale už vím, že to umí jet více. Malá opice, na ní velký slon a pod deklem 9,384 koní a jak ten cirkus umí pelášit

Sakumprásk 1404 Kč s DPH

Pak už rovnou pro Shell VPower za odměnu že moc neřvala a hurá do divočiny. Opět jsem toho moc nevyfotil, protože jsem se kochal výhledy jak za jízdy, tak při zastavování a je prostě vidět, že telefon byť dobře fotí, tak prostě to foto nezprostředkuje to co vidí oči ( a nebo jsem jen levej na fotky ).

Zase jsem jel přes místa, která mám pár kilometrů od domu, je tam nádherně a v životě jsem tam nebyl. Tenhle stroj je neuvěřitelný a svým způsobem jedinečný. Je velká škoda, že další značky sem do Evropy nevozí aspoň jejich alternativy vůči Wave/Innova/Cub/SuperCub

Ondros (158) napsal 01.08.2020 v 12:33

Ať se daří opičce

SlimM (48) napsal 01.08.2020 v 09:18

• Garančka 6000km + servis

Tak se podařilo do podzimu dotáhnout skoro 6000km a přišel čas na garančku a bohužel taky na řetěz a tím pádem i řetězovku raději. Originál řetěz vydržel tedy necelých 6000km než se dostal na konec. Je dobrý tak asi leda

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.12.2021
    Uskutečněno: 16.11.2021
  • Skoro enduro s Monkey

Tak sice najeto jen 98km, ale ruce vytahané doslova jak opice, protože cca 40km z toho bylo traily nebo jak se tomu říká prostě kamenité cesty, lesní cesty plné větví, listí. Nějaké ty horské přejezdy a dokonce jsem pak

Vloženo: 30.10.2021
    Uskutečněno: 30.10.2021
  • Ostravské traily s Opicí

Jen tak užít pěkného počasí, štěrku a výhledů po městě :-DD

Vloženo: 30.10.2021
    Uskutečněno: 29.10.2021