Kawasaki Versys 650 (2019)

Vlastník Matrix86
Vloženo 18.7.2020
Aktualizováno 18.7.2020

Motorka je pohodlnej cesťák a to jsem přesně chtěl.

Motorka koupena od pri-motocentrum (Kamenný Most) - Koupil jsem ji zde za skvělou cenu a vše proběhlo rychle k mé spokojenosti.

Suzuki DL 650 V-Strom: Kawa se mi prostě líbila víc. Jinak jsou si docela podobné.

První dojmy - Je to naprosto pohodlnej cesťák a na delší tripy dokonalej. Nepadla mi sice hned do ruky, ale to jen díky tomu, že jsem měl před tím sportovní cesťák. Byl jsem na něco zvyklej a tohle je úplně něco jiného. Nakonec jsme se zžily.

Motorku bych doporučil pro - Je pro ty co chtějí pohodlý, svižnej motor a nepotřebují jet 200+.

Doplňky na motorce - Padací rám, vyhřívané hefty, držáky kufrů, kryty heftů, hrazda pro mobil + držák

No proti XJ6 Diversion, kterou jsem měl před tím. Tak tahle se mi hned do ruky nedostala, ale bylo to tím, že to bylo v dost věcech odlišné.
Tak za prvé výška motorky, to bylo pro mě nezvyk. Hlavně v zatáčce jsem měl divnej pocit, když jsem vedle sebe neviděl pořádně asfalt. Chvilku jsem s tím trochu bojoval, ale nakonec jsme to spolu začali taky pořádně klopit. A dost dlouho jsem si zvykal i na posez. Je strašně odlišnej od sportovního cesťáka, ale jak si na něj zvykneš, tak nechceš nic jiného... Z čeho jsem měl trochu strach, tak byl motor. Přece jen jsem šel z uhlazeného 4 válu na 2 vál. A projev 2 válu mě naprosto očaroval a tahat za plyn je prostě čistá radost(zatím bez pokut...). Jinak moto je spolehlivá a na to, že máme díky covidu a počasí na kontě jen cca 4000km, tak vše proběhlo skoro bez problému. Jediné co se nám spolu stalo, tak to, že jsme se pozdravily se zajícem. Štěstí v neštěstí bylo, že moto dostalo zrovna ten den padací rám a ten to zachránil(mě i moto). Zatím jsme sice nepodnikly nějak moc delší tripy, ale to se snad v září změní a dáme spolu Rumunsko.

Tak když to zhrnu, tak tahle moto byla pro mě dobrá volba po mé minulé lásce XJ6 Diversion.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 21.07.20 v 10:06 10b.