Indian Springfield (2019)

Vlastník quovadis
Vloženo 17.7.2020
Aktualizováno 17.7.2020

Americká ikona za kterou se každý otočí.

Motorka koupena od FIRMA:Indian 1901 Pardubice (Zelené Před

Indian Chief Vintage: model 2020 v barvě burnished metallic/sandstone metallic se do Evropy ani nedováží

První dojmy - Je to pořádný kus železa, na kterém je radost jezdit, má nádherný zvuk i s origo výfuky

Motorku bych doporučil pro - pro bikery, kterým už začal šedivět vous a pro bikery, kteří přišli na to, že rychlost není vše

"Dozrál" jsem do věku cruiserů a Indian je pro mě ikona o které jsem vždy snil.
Volil jsem mezi Chiefem a Springfieldem, nakonec volba z mnoha důvodů padla volba na druhého jmenovaného a nelituji.
Bike je při manipulaci na místě fakt těžký, ale po rozjetí ok. Moc jsem toho zatím nenalítal, de facto zajíždím a tak ze 3 modů (soft, standard, sport) jsem vyzkoušel jen ten první. Motorka váží i se mnou ca 500 kilo, pro brzdy však žádný problém, brzdí skvěle! Moto se skvěle ovládá, kam chci, tam jede. Motor si krásně bublá. Podvozek super, bike nerozhodí ani velké nerovnosti na silnici, ani boční vítr nebo průjezd kamionu. Nehoním to teď, pohoda max do 110 km/h. Plexi celkem ok, ale možná do budoucna zvážím pořízení vyššího (21 palců). Spotřeba dle počítače do 5L/100. Boční pevné kufry pecka, zamykání na dálku taky. Dost hřeje zadní válec, lze deaktivovat, ale ještě jsem nezkoušel. Pokud to nebude fungovat, další věc k pořízení budou "sloní uši".

OldaVM
OldaVM napsal 10.06.22 v 12:13

T

OldaVM
OldaVM napsal 10.06.22 v 12:13 10b.

Tak ať slouží k plné spokojenosti, parádní "classic" strojovna

SlimM
SlimM napsal 20.07.20 v 08:41 10b.

Moc hezká motorka.

Guga
Guga napsal 19.07.20 v 13:29 10b.

Nádhera obrovská

jassiak
jassiak napsal 18.07.20 v 07:02 10b.