Honda CB 600F Hornet (2000)

Vlastník dantomasek
Vloženo 17.7.2020
Aktualizováno 17.7.2020

Starší ačkoliv pořád hezká motorka, která má stále co nabídnout.

Suzuki SV 650: Malá motorka na mou výšku. Hornet je mi sympatičtější ať už vzhledem tak i jízdou.

První dojmy - Jelikož jsem na ničem takhle silném ještě nejel, byl jsem mile překvapen zrychlením a sílou motorky. Na moto mám širší řidítka, které mi opravdu velice vyhovují. Laděný výfuk, který přináši ohromné potěšení s každým přidáním plynu. Motorku mám chvíli, takže zatím jen objebuji a poznávám co vše nabízí.

Hornet je má první motorka, strašně se mi líbil vzhled a zvuk motoru, takže jsem věděl že tohle chci.

Hledal jsem tedy Hornety. Po asi 14 dnech jsem našel žlutého a hned mi padl do oka. Další den jsem se domluvil s otcem že ho teda jako omrkneme. Bylo to docela daleko, nějakých 120km. Navrhl jsem, že by jsme mohli jet dodávkou, kdyby jsme ho vzali.
No docela jsem se divil, když otec chtěl jet osobákem, že na tom kdyžtak přijede on?(neměl jsem ještě hotové papíry).
Dojeli jsme na místo, borec motorku vytáhnul z garáže a začalo klasické očumování co a jak. Motorka vypadala moc hezky, jsem dost háklivý na porezlé svody a tady byly hezky lesklé. Bohužel na obouch stranách je nádrž lehce ťuklá od řídítek. Motor ani plasty nejsou podřené, takže si nemyslím,že by ležela. Spíš jen někomu spadle ze stojanu..(mám v plánu pořešit přes zimu).
No každopádně všechno ostatní se zdálo být OK. Po nastartování jsem se hned zamiloval do toho zvuku a jakmile jsem se svezl tak bylo vymalováno.

Motorku jsem tady vzal a otec že ji odveze domů.
No při jeho sednutí na moto hledal stupačky někde u svodů/předním kole jakožto cruisrista. pohled k nezaplacení.. ?

Čekala nás 1,5h cesta domů. Docela jsem se divil jak tomu ke konci začal dávat za uši .
Motorka už stojí v garáži a jsem objednaný na snížení výkonu z 70kw na 35kw, protože mám jen A2.
Proto jsem na moto ještě moc nejezdil takže se nemůžu úplně rozepsat, ale jak zjistím víc, určitě přinesu spoustu informací.

dantomasek
dantomasek napsal 21.07.20 v 11:47

Ano přesně tak Freemoto Prostějov

Čadil
Čadil napsal 17.07.20 v 10:32 10b.

super,kde ti budou snižovat výkon,v Prostějově?

dantomasek
dantomasek napsal 17.07.20 v 10:26

Přesně tak

Barney
Barney napsal 17.07.20 v 10:10 10b.

Tvary Horneta vůbec nestárnou, pořád vypadá skvěle