Ducati ST3 (2005)

Vlastník berry78
Vloženo 14.7.2020
Aktualizováno 14.7.2020

BMW RT mi přišlo lehce sterilní a nudné … a nudit se na motorce za 200 t. je blbost . Hlavně zvuk BMW je strašně utlumený a i s ladákem to bylo jen takové tupé bučení. Tak jsem se rozhodl ji vyměnit za trochu sportovnější variantu.

Ducati ST2: Ve všech ohledech trochu horší a rozdíl v ceně proti ST3 to nemohl vyvážit

První dojmy - I s decibel killerama k zesrání krásnej zvuk motoru do L . Tvrdý jak pryčna .. velká část váhy na rukou .. Ale funguje to krásně .

Motorku bych doporučil pro - Je to prý Sport touring … takže asi pro někoho kdo na ocelové krční svaly, chce Dukatku … a jezdit na ní dál než jen okolo komína .

Doplňky na motorce - Všechno tam dal již předchozí majitel .. já přidám už jen alarm a držák navigace .

První majitel z DE, stav nového stroje, serviska , všechny certifikáty , manuály , ABE knížečky na doplňky … dále všechny možné karbonové doplňky, zadní centrál od Ohlins , sedačka Ducati performance , ladáky SIL, Scottoiler, vyhřívané hefty Oxford atd ..

Mirinn
Mirinn napsal 24.07.20 v 14:57 10b.

Dobrá volba,je to super motorka.Už mám s ST3 nalítáno 30tis.a celkově má 50tis a nikdy nezklamala.Každou jízdu si max užívám

Normik
Normik napsal 21.07.20 v 17:10 10b.

Dobrá volba

Milanek13
Milanek13 napsal 14.07.20 v 23:02

Moc pěkný kousek. Je to sportstourer v pravém slova smyslu . Mel jsem ST2 a ST4s , takže si to dovedu představit.

Petr45
Petr45 napsal 14.07.20 v 22:07 10b.

VikousS4
VikousS4 napsal 14.07.20 v 15:04 10b.

Určitě dobrá volba . Ať slouží!