Harley Davidson XL 1200X Forty-Eight (2016)

Vlastník Kamil44
Vloženo 13.7.2020
Aktualizováno 13.7.2020

Široké přední kolo, nádherný zvuk, prostě kráska ;)

Motorka koupena od FIRMA:Harley-Davidson Brno (Brno-Černá P

Harley Davidson Fat Bob: důvod neuveden

První dojmy - Hned jak jsem jí u prodejce dostal do ruky, tak jsem věděl že na ní odjedu domů. Líbila se mi už v sérii, ale teprve s V-H to získalo ten správný náboj. Negativa má ale samozřejmě taky...

Moje první nové moto. Po faceliftu v roce 2016 je rozhodně hezčí a lépe vybavená než předchozí model. Kvalitnější přední tlumiče, ABS, bezklíčové startování, otáčkoměr a ukazatel zařazené rychlosti jsou fajn. Líbila se mi na první pohled a to včetně posazu, výkonu, velikosti - prostě Sportster. Na motu jsem udělal nějaké úpravy - Vance and Hines Big Radius s originál silencery, otevřené sání a vše naladěno na brzdě, přední světlo LED, atd. Výkonově super, proháněl jsem i násobně silnější biky.
Po čtyřech letech provozu jsem samozřejmě objevil i nějaká negativa.
Škrtání výfuky na pravé straně - to je asi věc, která mi vadí nejvíc. Na předchozím Sportsteru to bylo totéž a v poslední době prostě už k/o kritérium dalšího provozu.
Malá nádrž - co 100km, to benzínka. Dá se to řešit doplňkovou lahví, ale při delším cestování je to prostě otrava.
Jinak klasika H-D železo z Milwaukee ;)

vajdi217
vajdi217 napsal 13.07.20 v 20:45 10b.

Povedený, líbí se mi a chválím vkus. Ta nádrž ač malá, tak k tomu neskutečně pasuje.