Honda GL1800 GoldWing (2006)

Vlastník yventure
Vloženo 13.7.2020
Aktualizováno 16.7.2020

Asi už bylo o ní napsáno vše.Někdo nenávidí s tím,že to není motorka,pro jiného sen

První dojmy - Nizoučko těžiště,motor o kterém ani nevíte že běží.Vezl jsem jí domů koncem prosince,tak že je pravda,že ochrana před větrem atd.nemá chybu.Určitě je mnohem lehčí než vypadá.

Motorku bych doporučil pro - Komukoli,kdo se smíří s trochu dražším provozem,pokud bude chtít,aby byla ve stavu,v jakém má být a který si zaslouží.Ale to platí i u jiných...

Doplňky na motorce - Mraky všeho možného tam už bylo,další tam hrnu.Spíš funkční věci,než cetky.I když ty vlastně taky

Po více jak deseti letech s Yamahou Venture r1987,na kterou nedám dopustit a která mě nikdy nikde nenechala není moc možností,kam v této kategorii jít.Je to mů druhý Goldík,prvního jsem měl chvilku a vrátil ho prodejci.Tenhle už zůstává doma.Něco už se stačilo udělat,ale spousta práce ještě čeká.Má kompl.serv.historií,je po druhém majiteli,ale posl.pár let asi moc nenajezdil a nebylo už o něho tak pečováno,jak by si zasloužil.Krom kosmetiky a základů jako oleje,kapaliny,destičky atd.,které se dají udělat doma,nebo u kámoše s lepší dílnou a vybavením vedla první cesta do autorizovaného servisu,kde jsem sice zaplatil slušnou cifru,ale výsledek nula.Už nikdy. V podstatě neudělali za dva měsíce nic a parkovat můžu za ty peníze kdekoliv. Kdyby někdo měl tip na někoho v okolí,kdo se vyzná,tak budu rád.Zkušeností za těch pár tis.km.moc není,ale asi bych stejně jen opisoval předchozí,co si jízdu chválí a užívají a chválí a užívají a užívají a užívají...

bizov
bizov napsal 27.07.20 v 19:39

yventure - absolutně s tebou souhlasím. Ideální kombinace, malé věci sám ( pokud to umím ) a větší nechat na těch co se tím živí. Já neumím nic, a tak dávám práci druhým . Naštěstí jsem náramně spokojený s tím jak to " můj " servis dělá. Ať se Ti daří a hlavně bezpečně.

yventure
yventure napsal 21.07.20 v 08:08

Známe ty leštěnky z Městce...Pokud není v lepším stavu než když byla nová,tak se ani nevystrčí před barák.95 procent je hodně pod spodní hranicí,že???

šima52
šima52 napsal 20.07.20 v 12:28 10b.

My, co nám stačí 95ti % stav už máme hotovo. Tady musí být 101%, ale už to taky bude

či-či
či-či napsal 20.07.20 v 11:22 10b.

Krásný kousek, taky můj sen ale v 70 letech již vydržím s mojí Kawaou

malda67
malda67 napsal 17.07.20 v 08:49 10b.

krásná