Honda SW 400T (2006)

Vlastník Czechthisout
Vloženo 12.7.2020
Aktualizováno 13.7.2020

Na 80% urovni Goldwing za 1/7 ceny... Nekup to!

Honda SW 600T: Hur k sehnani
Yamaha X-max 400: Nechtelo se mi utracet za novou + Honda mi prisla lepsi na delsi projizdky
Yamaha T-max: Male ulozne prostory
Piaggio MP3 500: Cena vykon; sedlo prilis kratke

První dojmy - Parada, presne co jsem potreboval na jezdeni pro 2 dva: velky ulozny prostor, nemusis radit, pohoda

Motorku bych doporučil pro - Pro kazdeho pohodare ktery chce mit 80% zabavi motorky, ale bez tech omezeni o kolo toho.

Jako vzdy, predem se omlouvam za mou cestinu: neni to muj matersky jazyk; a cist v EN zas neni pro kazdeho.

Jak si clovek koupi Silvewing misto Goldwing? No, je to relativne jednoduche: pomer cena / vykon.
Zkousel jsem 2019 Goldwing a byl jsem mile prekvapen jak zvlada cesky silnice. Na druhou stranu, DCT prevodovka byla velmi ucukana ve meste; a ulozny prostor je mizerny; a stupacky prilis nizke aby si clovek mohl uzit zatacky.

Rikal jsem si, 650tis (Bagger edice) za tohle...? Tak jsem zacal premyslet: co jineho ma automat, je pohodovy, a ulozny prostory? No prece maxi skutry! Tak jsem zacal hledat.

Je pravda ze vetsinou jezdim sam, a 90% po CZ, tak na co stroj ktery zvlada kontinenty...

Docela mne lakal T-Max. Ale nemel jsem moc zkusenosti se skutry, tak davat hned za prvni 200-300tis se mi nechtelo. Pak to hlavne rozhodlo velikost kufru. Chtel jsem neco co zvladne 2 helmy bez problemu; davat top-case na T-Max se mi moc nectehlo.

Zustal jsem u Hondy kvuli kvalite.
Na dalnici to v pohode jede 130km / h, klidne i 150 kdyz zatahnu; jenom clovek musi byt vice opatrny a planovat do predu nez na motorce.
Pritelkyne si SW velmi chvali: pohodli, nemuset tahat bundy a helmy vsude. Kdyz ona je spokojena, tak ja taky: "happy wife, happy life".
Ve meste parada: neresis parkovani, helmu nechas v kufru, muzes jezdit v normalnich botech.

Spotreba je kolem 4.5 mesto - 5 dalnice.

Opravdu doporcuji maxi skutr vsem jako doplnek do zivota.

jafik1
jafik1 napsal 09.02.22 v 12:07 10b.

Parádní stroj, tak jsem spokojený