Suzuki TL 1000R (1998)

Vlastník Wanislav
Vloženo 10.7.2020
Aktualizováno 11.12.2022

TL1000R 90´S Superbike, je to motorkářský sen, zároveň trochu bestie s aurou nebezpečí

První dojmy - Super, je to to co jsem chtěl v barvě jaké jsem chtěl. Jezdí jako v mých nejmokřejších snech.

Motorku bych doporučil pro - Nejlepší motorka do začátku a taky je dobrá pro lidi s příčeskem.

Doplňky na motorce - powercommander, výfuky MIVV, kotouče TRW, filtr, karbonový zadní blatník, jiná přední rozeta, je o zub menší

Já už o ní snil dávno, tak nějak to začalo před 16 lety, když Kolda měl žlutou TL1000S (je to top 1 v motorkářích). Přišlo mi to jako něco skvělého, zvuk a aura nebezpečné motorky.
Koupil jsem si ji jako zimní projekt. Byla za dobrý peníz a hlavně žlutá.
Našel jsem ji na inzerátu v Rakousku, byla podle fotek zanedbaná, ale o to trochu šlo, abych se měl přes zimu v čem hrabat. Nakonec to jako vždy dopadlo trochu složitěji, ale i to nevadí.
Na motorce jsem udělal všechny kapaliny, svíčky, seřízeny ventily, olej ve vidlicích, no a protože jsem trochu magor tak i pár olezlých šroubků. Byly upraskané držáky podsedlového plastu, tak nový neprasklý podsedlák + lak, k tomu jsem udělal lak i nádrže, byla podřená od nasedání předešlého majitele.
Stále jsem se ale nevezl, až na konci května jsem to dal celé dohromady a hurá na STK. Měl jsem odrazku pod SPZ, takže jsem prošel bez problémů.

Podvozek je úplně bez problémů, já se asi nikdy nedostanu na hranu rotačního tlumiče.
Brzdy slabší, nové desky i vyčištění trochu pomohly, ale ... no nic moc.
Motor je fakt úžasnej, má tah, má zvuk. Chová se jinak než ten co mám v raptoru. Má výkon v menším rozsahu otáček, ale o to silnější.
Nejvíc co mě potěšilo ten kombík vzadu, už nemusím jezdit s batohem, do raptoru se fakt nevejde nic.

9.12.2022
Nic se nezměnilo, pořád ji chci. Hrozně mě baví! Nedám ji.

Hříbek
Hříbek napsal 10.12.22 v 20:50

Nádhera

Hříbek
Hříbek napsal 10.12.22 v 20:49 10b.

Nádhera

Bothrops
Bothrops napsal 10.12.22 v 07:59 10b.

TLR jsem mel , projel s ni pul Evropy a nikdy na ten bajk nezapomenu.

motovlk
motovlk napsal 09.12.22 v 22:15 10b.

Moc pěkný TeLátko.

Míla_P
Míla_P napsal 17.09.21 v 08:43 10b.