Suzuki LC 1500 Intruder (1998)

Vlastník Partur
Vloženo 6.7.2020
Aktualizováno 6.7.2020

Krásný stroj připraven na sezonu. Po kompletním servisu včetně brzdových desek, nové pneu, kožené brašny, padací rám. Ultrazvukem čistěné karbecy, nové svíčky. Možnost dokoupit helmy, boty koně a bundu křivák

První dojmy - Moto Suzuki Intruder mám asi 11 let. Za tu dobu jsem si užíval pohodové jízdy. První rok jsem si musel zvykat na stroj, který váží asi 360 kg. Proto jsem jezdil hodně opatrně zvláště v zatáčkách. Teď už je to všechno tak, jak má být.

Motorku bych doporučil pro - Moto doporučuji milovníkům klidného cestování a kochání okolní krajinou

Doplňky na motorce - Kožené kufry, padací rám

Jízda na tomto stroji je pro lidi co vítají pohodovou jízdu. Není to motorka na závodění. Má dobrý výkon cca 80 koní, umí pořádně zrychlit, ale vzhledem k velké hmotnosti se trochu hůře ovládá. Je potřeba si na ni zvyknout a pak se umí odvděčit. Na pohled je krásná. Je po kompletním servise. To je výměna všech náplní, nové brzdové desky, obě pneu, ultrazvukem čistěné karburátory, nové svíčky. Ve dvou kožených kufrech odveze spoustu věcí.

PepaSahib
PepaSahib napsal 05.03.21 v 13:40 10b.

Fakt krasavica!

vajdi217
vajdi217 napsal 13.07.20 v 20:40 10b.

Jo, jo souhlasím, moc pěkná motka. Brácha ji měl a byl taky spokojenej. Jen ta spotřeba je trošku větší, ale co. Za tu pohodu to stojí

žižala.
žižala. napsal 10.07.20 v 16:12 10b.

Supr stroj.

SlimM
SlimM napsal 08.07.20 v 07:30 10b.

Paráda

Bágio1969
Bágio1969 napsal 06.07.20 v 20:27 10b.

Hodně štěstí, dobrý stroj.