Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník black.carl
Vloženo 6.7.2020
Aktualizováno 15.4.2024

Kamarádi postupně přešli na cestovní stroje, tak jsem to zkusil taky.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Olomouc (Olomouc)

První dojmy - Pohodlný,nefouká na něm, pro klidnější jízdu, ale na většinu cest stačí,lehčeji ovládatelný než cruiser.

Později, po více zkušenostech, i když jsem se zrovna vrátil z týdenního tripu kolem republiky. Zatím spokojenost.
09 / 2020 Po první sezóně najeto asi 2500 km, ani nevím kde se to nabralo. Před tou týdenní cestou kolem republiky dokoupen topcas 48 l, trochu jsem řešil jeho uchycení,ale vše se povedlo a je to pohodllnější než pořád otvírat boční kufry, které mi připadají trochu křehké.Pak jsem taky vyměnil plexi za vyšší, a je to pohoda, opravdu nefouká, a jízda je příjemná i v horším počasí.Fouká jen trochu na spodní část nohou,ale když jezdím v nižších botech,tak se není co divit. Zvýšil jsem taky řidítka o 2 cm, lanka na tohle prodloužení akorát stačí.
Je asi stejně těžká jako Volusia, ale při jízdě pocitově líp ovladatelná, jen při manipulaci na místě zase hůř, protože má výš sedlo,
Duální brzdy s ABS bezva, občas ta 6 chybí, ideální rychlost kolem stovkky, kdy motor točí těch 4 tis.ot., ale těch 150 se dá taky, jen se jí to asi delší dobu moc nelíbí.
Motorka je náchylná na boční vítr, ale když se s tím počítá, tak to není zas až tak problém. Občas zlobí přepínač směrovek, hlavně v chladnějším počasí, po delší jízdě se rozchodí.
Na podzim mě čeká velký servis a vlastně celková kontrola, protože jsem zatím jen jezdil.
Tak doufám že budeme spolu pokračovat i v další sezóně.
Přes zimu proveden velký servis,nová přední pneu,tak už jen to počasí.

kuliferda
kuliferda napsal 02.10.20 v 00:26

Dobrá volba. Mám ji 10 let, koupena u nás jako nová, najeto 60.000 km bez jediné závady.
Pokud by měla 6.rychlost (jak sám uvádíš) a protizávaží na klice (přece jen větší vibrace)
a možná vážila tak o 20 kg míň, tak je to super cesťák. Snad 2/3 toho nájezdu je najeta ve
dvou s přítelkyní při spotřebě okolo 4,5 L/100km. Žádný dělo to samozřejmě není, ale jinak
dobrá a spolehlivá motorka. Přeji, ať s ní máš podobnou zkušenost..

Ruslan
Ruslan napsal 07.07.20 v 16:09 10b.

Pro tebe jak stvořená ,sami jsme se přesvědčili jak to švihá přejem ti spousty dalších pohodových KM v sedle,už se těšíme na další trip. Pepino a Kačka

tanoz
tanoz napsal 07.07.20 v 13:41 10b.

Tohle jsou opravdu nádherné a pohodové cesťáčky. Spousty prostoru, skvělá ochrana za deště, naprostá nezáludnost a spolehlivost stroje. Není to sice žádný supersport, ale o to luxusnější je s tou nádhernou cestovat.
Blahopřeji k volbě