Honda XL 125V Varadero (2007)

Vlastník Romca_
Vloženo 3.7.2020
Aktualizováno 3.7.2020

Je velmi zachovalá. Mám k ní originální kufr v barvě motorky. Je schválená jako výcvikové vozidlo.

První dojmy - Když jsem na ni poprvé sedal, tak jsem nevěděl co od ní čekat, ale hned jak jsem se rozjel mi přirostla k srdci. Je to dvouvál, takže to i do kopce valí. Taky je velmi pohodlná.

Motorku bych doporučil pro - Pro mladé kluky a holky co mají rádi pohodlí a cestování.

Doplňky na motorce - Originální kufr v barvě motorky.

Honda XL 125 V (VARADERO)
Tuto motorku mi hodně lidí chválilo. Říkali jak je pohodlná a že jede. Poté jsem hned v autoškole měl možnost si ji vyzkoušet a hned mi přirostla k srdci. Jejím srdcem je vodou chlazený dvouvál, který funguje opravdu dobře.

Brzdy ty dle mého názoru plně dostačují motorce. Podvozek funguje dobře jak na silnici tak v terénu, kde si můžete dovolit i rychlejší jízdu. Také je velmi pohodlná a i pro dva je tu dost místa, takže na delší cesty úplný ideál. Vždyť k tomu byla stvořena. Pod sedlem je místo akorát na nějaké základní nářadí, motolékárničku a doklady. Já k ní mám originální kufr v barvě motorky a motorka s ním vypadá dobře.
Závěrem je, že s motorkou jsem nadmíru spokojen.

Goodji
Goodji napsal 04.07.20 v 16:39 10b.

Čadil
Čadil napsal 04.07.20 v 07:09 10b.

dcerka ji nedávno prodala,jde na silnější.spolehlivá a dost pohodlná motorka,nikde ji nenechala.A když budeš unavený,může řídit spolujezdec