BMW R 1100 RT (2000)

Vlastník Ochozský_Šejk
Vloženo 3.7.2020
Aktualizováno 3.7.2020

Čím dýl se na ni dívám, tím víc se mi líbí :)

První dojmy - Je to moje první velké moto, jsem v podstatě úplný greenhorn. Jezdím jen na skůtru Honda PS 125. Bávo dovezeno z Rakouska, ještě není ani přihlášené. Zkušenosti zatím žádné, bo ještě nemám řidičák :D Ale už se na tom pracuje. Takže s tímto kusem ujeto asi 10 km před koupí. Oproti Hondě 650 v autoškole je asi 100x kultivovanější na jízdu, jen tedy porádně těžká hlavně pro manipulaci v garáži apod. Půjde li vše podle plánu, v srpnu už se bude legálně jezdit.

Doplňky na motorce - Původní majitel nechal některé díly ochromovat, což sice vypadá (podle mne) hezky, ale někde (řidítka, víčko nádrže) se chrom loupe a osobně bych to rozhodně nedělal. No co už.

Bávo byla v podstatě jasná volba. Jednak mám rád starší kvalitní německé stroje, jednak Mercedes moto nevyrábí, takže bylo jasné, kde se poohlédnu.
Do letošního jara jsem tvrdil, že motorky jsou uplně na ho... Bud je na nich zima, horko, mokro, hluk, nic neodvezu (kolo), moc žerou...tak jsem se rozhodl, že to musím vyzkoušet, abych tu pravdu mohl hlásat o to přesvědčivěji :D
Zkoušel jsem i GS 1100, jede se na něm parádně, ale přece jen RT má lepší kapotáž a víc připomíná kabrio na 2 kolech a o to jde.
Zkušeným kolegou bylo vyhodnoceno, že technicky je vše OK, tak uvidíme.
Najeto je 66000.

tomcruise77 napsal 05.10.20 v 05:57

Ahoj, zvu tě do skupiny.

tomcruise77 napsal 15.07.20 v 06:25

Také jdu do ní.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 07.07.20 v 09:53 10b.

Čadil
Čadil napsal 04.07.20 v 07:06 10b.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 04.07.20 v 06:46 10b.