Moto Guzzi V85 TT (2020)

Vlastník retro.v
Vloženo 2.7.2020
Aktualizováno 25.10.2023

Guzzi v85TT, cestovní bike s ambicemi na vyjížďky mimo zpevněné cesty. Navíc v barevné trikolóře Sahara vypadá moc pěkně.

Motorka koupena od Valanter auto

BMW F 850 GS: důvod neuveden
KTM 790 Adventure: důvod neuveden

První dojmy - Po prvních 300km, musím přiznat že to je něco, co mě baví! Tahle motorka nejen že umí jezdit, ale má i styl.

Motorku bych doporučil pro - Cestovatelé, pohodari.

Doplňky na motorce - Padáky, vyhřívané Gripy,atp

Dlouho jsem vybíral mezi cendury (přecházel jsem z cruisera), hlavně proto že chci víc jezdit dálky a i s batuzkem.
Rozhodoval jsem mezi BMW 850GS, KTM 790 adventure a už na výstavišti jsem TT obcházel a říkal si, že brejlovce nene.
Jenže osud má zvláštní slabost pro ironií a ejhle, pár recenzí, zkušebních jízd a rozhodnutí bylo na světě. Bude Guzzi.

Dvouválcový véčko s kardanem na nižším než litrovým objemu a lehce zapamatovatelný čísla - 80Nm a 80 koní.
Fakt skvěle vyvážená motorka a už se těším na pořádný výlety.

retro.v
retro.v napsal 25.03.22 v 09:26

@Sir_CHerokee - v současnosti mám natočeno cca 11tkm a kupodivu vůbec žádné technické problémy nenastaly. Jediné co, tak koroduje kryt alternátoru, což je známá věc, ale jinak přede jak kočička
A nejúžasnější na tom je ta spotřeba - zatímco všichni tankují, já si mohu dovolit vydržet snad až na další zastávku

Sir_CHerokee
Sir_CHerokee napsal 29.03.21 v 22:25 10b.

Povedený stroj. Jak ji majitel hodnotí s odstupem po těch výletech? Byly nějaké technické problémy?

MJ_72
MJ_72 napsal 11.07.20 v 21:45 10b.

Dobra volba, myslím, že budeš spokojen. Mám to od konce května, teď jsem se vrátil z tripu v Rakousku, mám natočeno celkem cca 3700 km a musím říct, že je to luxusní stroj. Má vše, co potřebuješ, ale žádný zbytečnosti. V zatáčkách je to neuvěřitelně jistý a stabilní, já jsem nadmíru spokojený. Kde s tím zastavím, všude jen uznale pokyvují hlavou. Užívám si každý km. Ať slouží

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 09.07.20 v 14:07 10b.

Najs!

Atincx
Atincx napsal 06.07.20 v 20:31 10b.

Asi je fakt dobrá , když se tu tak množí