Honda PCX 125 (2020)

Vlastník ladislavsulc
Vloženo 29.6.2020
Aktualizováno 29.6.2020

Spolehlivá, funkční, pro začátečníka ideální. Malá spotřeba.

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy)

Yamaha NMAX: Menší objem nádrže, vzhled, pocit.

První dojmy - I přes mou nadprůměrnější výšku dobré posezení i balanc. Snadná ovladatelnost. S originál kufrem i na cestování výborný vstup do světa motorek.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníky. Lidi bez řidičáku na motorku a na dojíždění / cestování ve městě.

Doplňky na motorce - Originál kufr Honda (top box)

Prakticky do svých 35 let jsem na motorce ani skútru nikdy nejezdil. Dokonce i autem jsem měl najeto absolutní minimum a chtěl jsem si dát výzvu plus mě to najednou prostě začalo lákat. Pokud umí člověk dobře jezdit na kole a dopředu si nastuduje alespoň teorii a zkušenosti a rady ostatních, sžije se se svým strojem v rámci pár týdnu a po měsíci zmizely jakékoliv nervy a samozřejmě se logicky objevila touha po dalším, silnějším stroji :)

Honda PCX je spolehlivá, s nízkou spotřebou, s originálním kufrem ideální i na cestování. Maximální rychlost se pohybuje někde kolem 100 - 107km/h, záleží, jak fouká vítr. Je snadno manipulovatelná, má kvalitní LED světla a kupodivu i brzdy. Na začátečníka opravdu velká spokojenost. Po měsíci teď mám najeto něco přes 1000km a chystám se na první servis.

Skútr je dobrý na silnici, polničku můžete vyzkoušet, ale to si člověk musí dávat velký pozor. Děravé a špatné silnice způsobí, že budete naklepaní jak řízek, takže se jim snažit vyhnout nebo do města ideální.

Se spolujezdcem je to trochu líná mrcha, ale to je pochopitelné, navíc je to ovladatelnost dosti odlišná a náročnější.

Poruchy zatím žádné.

Gogo18
Gogo18 napsal 10.01.21 v 20:01 10b.

Super recenze

Hunyady
Hunyady napsal 03.07.20 v 22:18 10b.

Jsem spokojený, mám tu samou. Jen bych vybral jinou barvu (mám taky šedou). Matná je hrozně zranitelná. Ale jinak je to super koloběžka. Ať Ti dělá jen radost .

ladislavsulc
ladislavsulc napsal 30.06.20 v 16:41

Díky!

mr-norris
mr-norris napsal 30.06.20 v 14:20 10b.

Pekný skúter, správna volba...