Yamaha FZ6 N (2005)

Vloženo 28.6.2020
Aktualizováno 17.7.2021

Láska na první pohled Malá, hodná ale od 8t otáček i pěkně svižná, prostě mazel

Motorka koupena od KM Moto Klatovy

První dojmy - Po přesednutí ze V Stromu naprostá spokojenost, motorka mi okamžitě padla do ruky. Motor i podvozek mi naprosto vyhovují, vzhledem k mé čahounské výšce (175cm) a z výroby kratším nohám. Po zhruba 1000 km zatím nemám co pomlouvat a doufám že to tak zůstane ;-)

Doplňky na motorce - Laďáky Dominator

Jelikož si moje artrózní kyčle nerozumí s robustnostní Stromka, dal jsem na radu kamaráda a pořídil si FZ6. Díky užší nádrži a sedačce se mi na ní daleko líp sedí a konečně pořádně dosáhnu na zem, protože mám krátké nohy a na Stromovi jsem měl docela problémy, hlavně když jsem potřeboval někde manévrovat na místě. Díky rozměrům a váze FZ naštěstí tyto problémy zmizely Zatím mám najeto tak 1000 km, a dojmy jsou velmi velmi dobré. Je to takový koťátko, krásně ovladatelné. Motor má 100 koní, což mi více než dostačuje. A nad 8000 otáček umí rozdat spousty zábavy... Spotřeba kolem 5 litrů, což je taky na pohodu. Úložný prostor je minimální, což je daň za výfuky po sedačkou.. Ty jsem hned měnil za laděné, protože originál jsou na mě moc tiché, jako kdybych jel na vysavači