renocar_unor

KTM LC4 Adventure (2001)

Vlastník Libůček
Vloženo 25.6.2020
Aktualizováno 25.6.2020

Rakouské jednobuché kladivo se super podvozkem.

První dojmy - Motorka mi sedla celkem hned, o komfortu jízdy se rozhodně nedá mluvit, protože se jedná o jednobuchý vibrátor, ale to jsem celkem tak nějak věděl.Příjemné překvapení byl podvozek, že je dobrý mimo silnici jsem věděl, ale že bude fungovat i na silnici skvěle to mě překvapilo.

Motorku bych doporučil pro - Nevím komu bych motorku doporučil, ale vím komu bych ji nedoporučil a to malým ženám a dívkám a bezdětným mužům. Dívkám tedy pokud neměří alespoň 180-185cm, ale vzhledem k vibracím by to zas mohlo být příjemné a z důvodů vibrací to nedoporučuji bezdětným mužům, měl bych strach o jejich další reprodukci po hodině v sedle KTM LC4 Adventure.

Doplňky na motorce - Kačenu už jsem koupil s nosičema kufrů (zadní padáky ), s blastry a leděným výfukem, vše KTM Powerparts.

Najeto mám zatím asi 500km a stále něco doplňuju , vylepšuju k obrazu svému. Motorka má skvělý podvozek a ostře laděný motor, který jde pěkně od spodku (2500rpm) až do 7000rpm, víc by bylo týrání nás obou.
Na motorce je pěkně vysoký posez a s mojí postavou 183cm/125kg stojím na křižovatce na špičkách ( daň za velké zdvihy a velkou světlou výšku), ale neuráží mě to, spíš naopak. Sedlo je standardní žiletka od KTM.
Řidítka jsou z mého pohledu trochu nízko, ale to není nic by se nedalo pořešit.
Trochu nešťastné je umístění kohoutu palivové nádrže, to bude potřeba změnit a nebo ochránit.