Honda CB 1100/EX (2013)

Vlastník Marauder12
Vloženo 23.6.2020
Aktualizováno 9.6.2023

Vyvážená motorka na české okresky co jen tak nezestárne

První dojmy - Po VTX 1800 (2007) jsem si připadal jako na malé lehoučké a neuvěřitelně ovladatelné motorce. Okamžitě mi padla do ruky a znovu mě začalo bavit jezdit. Po choperech jsem se to znovu učil. Začal jsme kurzem u Pepy Sršně a stálo to za to.

Motorku bych doporučil pro - Všem, kdo hledají ovladatelnou klasiku.

Doplňky na motorce - ne

Po Suzuki 800 Marauder, což byla po letech a zkušenostech s Jawami (175, 350 Bizon, 350-634) první velká motorka, přišla Yamaha 1100 Drag Star, Kawasaki 1500 Mean Streak až po Honda VTX 1800c. To VTX mělo fantastický motor, ale jezdil jsem na ní způsobem, na který nebyla stavěná. Proto ta změna na CB 1100, které v roce 2013 právě vyjíždělo do Evropy.
A jak píši v úvodu, mě znovu začalo bavit jezdit na motorce, jakoby to bylo poprvé.
Užíval jsem si zatáček, čitelného nástupu výkonu, všechno na CB tak nějak hraje do hromady. Tím je Honda, což jsme se dočetl později proslulá. V ničem nějak nevyniká nad konkurencí, ale vše je sladěno tak, že to dohromady funguje na jedničku. Motor, podvozek, odpružení, brzdy, převodovka.
Naprostá spokojenost a ještě, pokud jezdíte po českých rozbitých okreskách, těžko budete hledat lepší kompromis..
Stačí se svézt a dáte mi za pravdu. Krom toho, tahle motorka nikdy nezestárne, vzducháč motor, klasika odpružení, takovéhle motorky jsme jezdili jako kluci obdivovat na velkou cenu do Brna v 70 a 80 letech..
No a teď ji mám v garáži, paráda!

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 10.06.23 v 08:30 10b.

Ty víš co chceš.

dedikzk
dedikzk napsal 30.06.20 v 14:39 10b.

krasavice...plnokrevník

nexus
nexus napsal 28.06.20 v 07:34 10b.

klasika

Čadil
Čadil napsal 24.06.20 v 09:05 10b.

gratulace chlape,je parádní

Beny73
Beny73 napsal 24.06.20 v 08:00 10b.

Krásný stroj - klasika dýchá dobrým dojmem Jo a pěkně napsáno...