BMW S 1000 XR (2017)

Vlastník dzakub13
Vloženo 21.6.2020
Aktualizováno 18.1.2022

Původně jsem přezdívku "supersport na chůdách" moc nechápal, ale musím přiznat, že sedlo jak prdel na hrnec.

První dojmy - Po 5 letech jsem pocítil potřebu změny a pořídil jsem 4 válec. 160 HP na 220 Kg je slušný výkon, se kterým je potřeba nakládat rozumně. Kombinace s pohodlným posezem je ďábelská kombinace. Četl jsem v recenzích negativa vibrací v říditkách, ale oproti předchozímu 2 válci žádné vibrace nepociťuji.

Prosím popište zkušenosti s vaší motorkou, napište klady a zápory, zkuste se rozepsat a sdělit nejvíce svých dojmů ostatním motorkářům. Tento text budete moci kdykoliv doplňovat při editaci registrace motorky. Pokud máte už něco najeto, jaké jsou Vaše zkušenosti? Jízda, motor, brzdy, podvozek, ovladatelnost, spolujezdec, úložný prostor, spotřeba, servis a poruchy. Zkuste se rozepsat... AŽ ČASEM.

DominikF
DominikF napsal 18.01.22 v 08:50 10b.

Ahoj, píšeš 180HP. Zvedal jsi tedy výkon? Taky mi to už párkrát hlodalo hlavou, ale zatím jsem nezískal dostatek informací a případných zkušeností od jiných, co se do takové úpravy XR už pustili.