Moto Guzzi Nevada 750 (2000)

Vlastník Papanhe
Vloženo 21.6.2020
Aktualizováno Včera v 22:29

Padla do oka na první pohled, prdlavka, třesavá, super.

Motorka koupena od DaPmoto

První dojmy - Nemůžu porovnávat. ČZ není srovnatelná. Jawa půllitr před 30 lety už nepamatuji. Jede se na ní dobře na první dobrou. Nechám upravit sedlo vzhledem k mé výšce potřebuji jiný posez. Jinak spokojenost. Na okreskach je jako doma. Výkon 36KW je pro mně destatečný. Motor jde pěkně od spodu, v celém rozsahu otáček. Na nějaké velké závěry mam hodně málo najeto.

Průměrná spotřeba - 4.31 l/100km

Zkušenosti? časem až budou.
Zatím: ovladatelnost výborná.
Spotřeba do 5L - převážně po okrskách.
Výkon 36KW na couračky až až. Bydlíme v kopcích a do ještě větších kopců jezdím.
Podvozek bych si uměl představit malinko měkčí. Jinak dostatečně pohodlná.
První mráček na obloze : nádrž měla na spod několik drobných puchýřků. Dnes se ukázalo že je pod některými prorezlá. Nastoupilo lepidlo na kov. Snad je to to nejhorší co mi předešlý majitel naďelil.
Lepení děr drží.
Zkusil jsem si na ní, místo spolujezdce a na metrdevadesát to není. Mám domluveno ušití vyššího sedla. Pak bude za řídítky úplná pohoda a za sebou jezdit nebudu. ?

Papanhe
Papanhe napsal 30.06.20 v 05:48

staroch30
staroch30 napsal 29.06.20 v 21:46 10b.

Pěkná, ať slouží!!!

Atincx
Atincx napsal 25.06.20 v 21:37 10b.

Supr volba , vyměnil jsem ji po osmy letech za větší, ale byla skvělá tak užívej co to jde

MJ_72
MJ_72 napsal 25.06.20 v 16:31 10b.

Jo, jo, vítej v klubu
Taky jsem nadsenej, to jsou prostě stroje!
Užívej a kolama dolů

Kvítk0
Kvítk0 napsal 24.06.20 v 21:38 10b.

Hezký Ani jsem nevěděl, že Guzzi něco v tom stylu dělá??? Jaký je to ročník? Řekl bych tak polovina devadesátých? Jo? Ať ti to jezdí. A jezdi mezi lidi. Mezi nás