Suzuki SV 650S (2004)

Vlastník Hanymany1
Vloženo 18.6.2020
Aktualizováno 15.8.2020

Moje modrá dvouválcová relaxace, která i přes svůj věk dokáže uspokojit, design i na dnešní dobu vypadá slušně a motor vydrží nesmysl (ta moje má přes 70000 a nejeví známky důchodu), nevím jestli je dobrá pro začátečníky ale já jako začátečník jsem spokoj

Yamaha FZ6 Fazer: důvod neuveden

První dojmy - Nejdřív trochu respekt trvalo než jsem se po nehodě na monstru odhodlal na to sednout,ale dobrej zátah od spodu, brzdění motorem, zvuk, sice slabší brzdy, ale nejsem žádnej závodník a ten motor toho ubrzdí dost za ty prachy spokojenost..

Motorku bych doporučil pro - Hodně lidí říká že pro úplný začátečníky je to nevhodný a budu s tím souhlasit protože při neopatrném zacházení to pěkně kope

Svéčko jsem vzal hlavně kvůli ceně a designu kterej se mi i teď pořád líbí. Když jsem jí dostal poprvé do ruky byla snížená (přede mnou ježděno slečnou), startovala kdy se jí chtělo, staré obutí, netěsnili vidlice, blikal jeden blinkr, potřeba seřídit ventily, olej, filtr, přepákování a vyčištění

Po servise úplně jinej stroj, první vlastně druhá projížďka z Bohnic přes Mělník,Dubá,Jestřebí profláklá trasa od veteránů kterou jsem si samozřejmě neužil na 100pro kvůli respektu ze zatáček ale svezení na lepidlech pirelli diablo rosso 2 super až na ty poserpruhy.(časem...).. to pneu je možná škoda na tuhle mašinu, ale pro mě to je investice do jistoty, zvýšení bylo taky znát ale musel jsem předělat stojánek motorka nestála ale ležela...už po mělnickém údolí mě slušně boleli ruce takže na delší trasy asi utrpení ale může to bejt tím křečovitým svíránim řidítek...každopádně jízdu jsem si užil a motorka mě fakt baví cestou zpět jsem chytnul kroupy slejvák jak blázen a i když jsem byl podělanej tak ani jednou neklouzla a v pořádku jsem dojel nazpět.A až najedu pár pořádnej kilometrů trochu to rozvedu ale začíná to bejt vážnej vztah:)

Jirka009
Jirka009 napsal 20.06.20 v 14:04 10b.

Pěkné SV, užívej. Já ji mám 5 let a zatím ještě neomrzela