Honda CB 500X (2019)

Vlastník nimdus
Vloženo 16.6.2020
Aktualizováno 10.9.2020

Klidná motorka na krátké i dlouhé cestování.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Dukla - Honda Pardubice (Pard

První dojmy - Motorku jsem si vyhlídnul,protože už jsem potřeboval změnu.Před ní jsem měl Yamahu WR250 R a z těch vibrací už mě přestávali po dlouhé jízdě fungovat prsty a zápěstí.První pocit po rozjetí byl,že ji udělali přímo na mou figuru.Naprosto klidná,nezáludná,takovou lehkou spojku jsme nezažil na žádné jiné motorce za 35 let svýho ježdění.

Motorku bych doporučil pro - Asi pro všechny,co chtějí jezdit v klídku.

Doplňky na motorce - Padací rámy SW Motech,držák na tablet,taška na zadek.Přidán ochranný kryt motoru.

Motorku můžu jen a jen chválit.Jediné,co tam je trochu blbě je,že přepínač blinkrů je oproti jiným moc dole,ale už jsem si zvykl.Teď jsem dal bez problému 300km za den a rohlík na hubě.Když jedu s klukama na maxiskutrech piánko jízdu,tak spotřeba je neuvěřitelných 2,8l,když sám a větší střelba,tak 3,5l.Dojezd na nádrž bez problémů 500km.Krásně podřazuje,při klidné jízdě brzdy používám jen málokdy.Doporučuji jak pro nás už vyježděné-co to chtějí trochu zklidnit,tak i pro novice.
Edit: dokoupen ochranný kryt motoru

WobRetnuh
WobRetnuh napsal 23.06.21 v 13:06 10b.

Pořídil jsem si tu samou jen v černé barvě. Zatím se mi to zdá jako ideální kompromisní stroj. Přeji mnoho šťastných kilometrů

Šmod
Šmod napsal 09.10.20 v 12:58 10b.

Mluvíš mi z duše, mám to stejně !

callowsick
callowsick napsal 23.06.20 v 19:48 10b.

Jofré
Jofré napsal 23.06.20 v 12:36 10b.

Taky v mém hledáčku, přesně pro moje potřeby. Oceňuju snadnost obsluhy, kvalitní provedení, nízkou spotřebu, pěknou ochranu před vlivy počasí, prostě skočíš a jedeš. K tomu pro mě pěkný zvuk a takový pocit solidnosti, dlouhé výdrže, nízké servisní náklady

pp377
pp377 napsal 19.06.20 v 21:06 10b.

Pěknej kousek. Řeším co pro dceru, třeba to bude zrovna tohle.