Yamaha XJR 1300 (1999)

Vlastník Miratorxjrman7007
Vloženo 15.6.2020
Aktualizováno 15.6.2020

Hard brutal moto, a good Very good bike, kurde kroutak táhne snad už od středu zeme

První dojmy - Hned v ruce, i když je to ctvrttunovej drobeček Cirtatecko moje kurde, hned jako když jsem se s ni narodil, a už dlouho jsem o ni snil, az to jednou přišlo, super svezení, prostě xjr este, že ho mám

Motorku bych doporučil pro - Kazdymu, komu se v hlavě jenom nezatmiva, a ví, co od tohohle drobečka chce

Doplňky na motorce - Padacky, kufr, sice velkej, ale nedám na něj dopustit

Je to prostě svezenicko hard brutal, sice na zadní jen tak nepůjde, ale vyblbnuti je festival emocí v tele nekončící reje erupci v zatáčce, se kterou hned se splyne, a výjezd dohranic nespoutanyho zátahu, hlava v transu z teho všeho, no prostě cajk prožitek kazdym mm vstříc unaseni mysli do výšin, do ty doby, než vam tam vjede strejda ve favoritu, ihned s letět z tech výšin, a modlit se. ?...,!...

vopák
vopák napsal 13.12.20 v 10:48 10b.

Klasika jak bič a v krásnejch barvách..

SuperSic58
SuperSic58 napsal 16.06.20 v 13:31 10b.

no maniaku je to monster motor!! tam pod hradem fotečka, jak sme tam kdysi v dávných dobách chchlali na jawkách a kadlos na simsonu, kde jsou ty časy. Už dávno v řiti... Ale teď jsou zas lepší bajky

Čadil
Čadil napsal 16.06.20 v 08:02 10b.

Paulano
Paulano napsal 16.06.20 v 07:58 10b.

XJR byla moje první motorka a je to má srdcovka, tady nemohu jinak než za deset Navíc velmi pěkné barevné provedení