Honda CB 650R (2020)

Vlastník iPetrCZE
Vloženo 15.6.2020
Aktualizováno 13.7.2023

Když jsem jí viděl poprvý před rokem, hned sem jí chtěl. Pak jsem zkusil úplně všecky možný motorky, jenom proto, abych se vráti právě k Hondě :)

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Braník) - 4 roky sem jezdim, takze sem vedel, ze vsecko bude super a bylo :)

Kawasaki Z900: Vicemene jako stroj ideal, ale je cela z plastu a to nejak nevzalo u srdicka
Triumph Street Triple R: Napsal jsem prodejci, ze chci koupit motorku a nikdo se neozval

První dojmy - Jsem tu jako doma. Všecko tak jak mám rád a nevím, jak vydržim to moc netočit těch prvních 1000Km

Motorku bych doporučil pro - Podle mě úplně pro všechny co chtějí naháče a nechtějí litr

Doplňky na motorce - Neo Cafe sada a Puig packy. Objednány bar-end zrcadka

3 sezony jsem odjezdil na CB500f a loni si konečně dodělal řidičák na A. Spustilo to strašnej kolotoč výběru další motorky. Chtěl jsem něco trochu retro, ideálně 4 válce, málo plastu a něco do města. Zkusil sem si BMW RnineT, Desert Sleda, CBRko. Všecko skvělý motorky, ale nic nakonec sem vybral tu co jsem se do ní zamiloval už dávno a teď už moc nechápu, proč jsem jí nevzal rovnou.

Tak mám po první prohlídce a konečně můžu točit! Je to jako by člověk měl 2 motorky. Do 7 tisíc otáček je to taková 40ti koňová motorka na pohodu, ale pak dál, když se roztočí, tak jede pořádně až někam ke 13ti tisícům. Pro mě ideální průběh výkonu.

Během servisní prohlídky mi taky namontovali Neo Cafe sadu. Ta fakt posune celej stroj o kus dál, co se vzhledu týká.

Jak jsem psal, tak motor je paráda, stejně tak zpracování a ovládání. Je to prostě Honda a je to znát. Co bych zlepšil je sedlo! To je tak tvrdý, že po 100km už koukám po chopperech :) A asi výfuk. Vypadá krásně a nemám problém ani se zvukem, ale jak je přímo pod nohou, tak casto jde smrad přímo na mě a to sem ještě nevezl batůžek.

mta
mta napsal 13.07.23 v 08:51 10b.

Super volba, volil jsem stejně, 1K servis zítra
Užívej si ji

Samíc
Samíc napsal 30.09.22 v 17:16 10b.

drake1961
drake1961 napsal 20.12.21 v 22:10 10b.

...

Petr7474
Petr7474 napsal 26.08.20 v 23:30 10b.

Ty 4 svody vedle sebe jsou parádní
Moc pěkný stroj.

RoSmi
RoSmi napsal 27.06.20 v 22:33 10b.