renocar_unor

Aprilia Pegaso 650 (1999)

Vlastník Ridero1
Vloženo 14.6.2020
Aktualizováno 14.6.2020

Aprilia Pegasa je taková levnější verze BMW F650G ze kterého byla spoluprací odvozena, spousta dílů je shodná a zaměnitelná, italdesign pouze dodal atraktiní vzhled který se jim zdařil.

Motorka koupena od koupě od známého

Suzuki GS 500F: Zaváhal jsem s RE na inzerát
Triumph Tiger 900: Cena naftové verze t400 nebyla právě příznivá

První dojmy - S poměrně slabým motorem jede slušně, je pohodlná a skvěle se vede, přední brzda by mohla být učinější, delší cesta neni problém diky pohodlnému posezu takže z toho neslezu krpatej, trochu mi vadí, že ta moje nemá spodovej stojan a opřít to o bočního policajta je někdy výzva.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych to zase začátečníkovi či dobrodruhovi

Doplňky na motorce - Padací rám RD-Moto

Tento stroj mi doporučili kamarádi motorkáři jako začátečníkovi na "rozježdění" pořizovací cena- neni to drahé a buhví jak to nejede, až to budeš mít v paži pořiď si něco lepšího :). Moje zkušenost je že pegasa jezdí skvělě (pokud ovšem zrovna jezdí). Jednim z problémů je karburátor Mikuni BST který jsem vyndaval asi 6x než byl ok. dalším problémem byk proudový kabel od batt ke startéru kde bylo nutné vyměnit všechny očka. Nejvážnějšim poroblémem se stal automatický startovací dekompresor, který jsem po selhání úplně odstranil a jezdim be něj- zbavil jsem se kazítka kreré dělalo z jinak spolehlivého motoru šrot.

Milan1963
Milan1963 napsal 15.06.20 v 21:07 10b.