KTM 390 Adventure (2020)

Vlastník Keshi
Vloženo 14.6.2020
Aktualizováno 28.6.2020

Malá Áďa... velice lehká a obratná s překvapivým výkonem a bohatou výbavou.

Motorka koupena od FIRMA:KTM AUTONOVA BRNO (Brno-Brno Město - Fajn banda lidí, vstřícný přístup, vše dohodnuté platilo.

Kawasaki Versys 650: krásná, na jízdu velmi příjemná, ale nevhodná do terénu
Suzuki DL 650 V-Strom: pocitově těžká, bez emocí, při dovybavení drahá
BMW G 310 GS: slabší, menší nádrž, pro mě osobně vypadá jak plastová hračka z kindervajca

První dojmy - Je to vysoký. Je to lehoučký. Díky širokým řídítkům a vzpřímené uvolněné pozici v sedle pocitově robustnější stroj. Pod 3000 vibruje, trošku pocukává, pojíždění městem na nízké otáčky jí nevoní… nad 7000 letí jak splašenej kamzík. Převodovka trošku kovadlina… KTM je jak fofola – když ji miluješ, není co řešit :)

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci pro její nezáludný projev i pokročilí jezdci pro její zábavnost díky nízké hmotnosti, přestože to není překoňovaná bestie.

Doplňky na motorce - KTM Powerparts padací rám
KTM Powerparts špunty do přední osy
KTM Powerparts rearbag na zadní sedlo
Doplním: topcase, tankbag, rozšíření stojánku, výfuk

V tuto chvíli si nedovolím recenzovat, jelikož s ní mám za 3 týdny teprve 1200 km a jsem teprve 200 km po záběhové prohlídce, takže důkladné poznávání její plné parády teprve přijde... :)
Tuto motorku jsem si pořídil po dlouhém vybírání z několika strojů, navštěvování showroomů a následně i testování vybraných adeptů. Chtěl jsem novou motorku na zábavu kolem komína i nějaké ty jednodenní nebo víkendové výlety. Zároveň chci zjistit za relativně rozumný peníz, zda mi skutečně sedí advenčr kategorie, ke které mě to dlouhé roky tak táhlo. Neplánuju hardcore off, ale občasné šotolinky mě velice lákají. Uvidíme, zatím vládne totální zamilovanost :) Doplním…

hančaaa
hančaaa napsal 11.07.20 v 23:39 10b.

Ahojky, příští týden si pro ni jedu... Zkoušela jsem ji a jsem nafsena???????

Kamil31
Kamil31 napsal 04.07.20 v 19:59 10b.

Pěkný stroj, který se mi dnes dokonce mihl před očima

Beny73
Beny73 napsal 15.06.20 v 08:05 10b.

Hezký stroj, opravdu se jim povedl Moc jich zatím nevidět, vypadá robustně a měl by něco vydržet. Plexi trošku menší, no uvidíme..