Kawasaki Versys 650 (2020)

Vlastník Nirola
Vloženo 12.6.2020
Aktualizováno 12.6.2020

Hravá, jednoduchá na ovládání, pohodlná na dlouhé cesty

Motorka koupena od FIRMA:Rimoto (Třebíč)

Suzuki DL 650 V-Strom: důvod neuveden

První dojmy - Měla jsem předtím er6n a motor je tedy prakticky stejný, je to moje druhá motorka a bála jsem se, že si budu muset zvykat, ale hned mi padla do ruky ( a za chvíli i na zem, ale to je jiná pohádka).

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co se vrací k motorkam po delší době a chtějí cestovat ale bez nějaké divočiny, pro starší začátečníky, pro ty co chtějí mít klid a jen se vozit bez závodění.

Doplňky na motorce - Hefty, padáky, kufry, mlhovky, zásuvka

Chteli jsme něco na popojíždění kolem komína, ale aby se dalo i vyjet někam k móři. Přemýšlela jsem nad Stromem, manžel nad Versysem 1000, nakonec jsme skončili s dvěma funglovkama 650 a bylo vystaráno.Zatím mám najeto 1000km a vzhledem k zajíždění nemůžu moc říct o maximálce nebo vysokých otáčkách, ale upřímně při mém stylu jízdy nevím, jestli kdy vůbec budu moct. Já jako začátečník i manžel s 25 lety za řídítky jsme spokojeni, Versys splňuje co jsme chtěli, snadno se ovládá, dobře se na ni sedí. Oba teda máme kolem 175cm a myslim, že mít o kousek min, už by to chtělo snížit sedlo. Jinak jak název říká, Versys je versatilni, je super pro holku začátečníka i chlapa ve středním věku, vyblbne se na ni každý.

Kanada21
Kanada21 napsal 16.07.20 v 20:14 10b.

Pedl
Pedl napsal 07.07.20 v 08:12 10b.

Pěkný

vopák
vopák napsal 13.06.20 v 17:40 10b.

Pěknej versys..užívej