Suzuki DR-Z400S (2004)

Vlastník JouneSs
Vloženo 11.6.2020
Aktualizováno 20.3.2021

Vloženo: 13.06.2020, Uskutečněno: 12.06.2020, Stav tachometru: 10141 km, Zhlédnuto: 22x

Tak jsem se jeden večer hernu a dokončil zbytek prací na polepech a kompletaci Drz.
Plasty byly značky Acerbis, pořizovací cena asi 2500,-.. No a za ty peníze bych čekal že když si koupím něco na DRZ bude to i na DRZ sedět.. Vše bylo relativně v pohodě až na zadní blatník.. to byla hrůza, úplně jiný než originál.. Takže flexa, různé druhy pilek a brousků.. no tragedie, strašně nerad ničím nové věci, ale nějak jsem to tam dopasoval.
Co se týká polepů, byla to moje premiéra a možná i derniéra, nějak na to nemám nervy, vyzkoušel jsem si to ale příště to svěřím do rukou někdo kdo si s tím vyhraje.. Takhle na fotce nebo ze 2m to vypadá relativně dobře.. Ale z blízka jsou vidět nedokonalosti, bubliny a pod..

Dále jsem nainstaloval nový originální svod. Musel jsem koupit z bazaru nový, jelikož ten původní byl přihnutý k rámu motorky a nedal se pod něj zasunout hliníkový kryt motoru.
A když už je nový svod mohl jsem osadit i kryt motoru. Ten taky není špatný účel splní jen možná mohl být delší pod motorkou aby ochránil celou spodní část rámu.

S výsledkem jsem ale relativně spokojen teď jen počkat než dorazí nový Leo Vince X3.

• Moto dovolená - Dokola kolem Slovensko 2020

V létě 2020 jsem opět se svým parťákem absolvoval cestu za krásami dalšího offroadu. Tentokrát, kvůli Covidu a nemožnosti cestovat padla volba na Slovensko. Cestu okolo hranic ČR jsme už spolu absolvovali, tak proč nezku

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.05.2021
    Uskutečněno: 30.05.2021
  • Prodej

Vzhledem k stavbě domu, hypotéce a minimu času letos je pro mě velký luxus držet si dvě motorky. Suzuki byla skvělá motorka a nelituji toho, že jsem ji vyzkoušel. Bohužel stále hledám styl ve kterém se naplno uvidím a pr

Typ: Prodej
    Vloženo: 19.03.2021
    Uskutečněno: 19.03.2021
  • Silvestr v garáži

Všiml jsem si že poslední roky trávím Silvestra v garáži. Tak i letos jsem se dopoledne pověnoval těm dvou babkám co tam stojí. Suzuki dostala nový olej s filtrem + výměna podložek které už to měly za sebou, novou svičku

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.01.2021