Yamaha MT-07 (2020)

Vlastník albion66
Vloženo 11.6.2020
Aktualizováno 18.5.2021

Prostě perfektní. Motocykl má velice svižný motor, spotřeba tak super. Vzhled a kvalita bez debat.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Ostrava autorizovaný dealer Y - Vřele doporučuji.

Suzuki SV 650: Lepší motor.

První dojmy - Od prvních kilometrů jsem byl nadšen. Na mou váhu (cca 110 kg) stroj jede jak po másle. Čekal jsem větší problémy s mou váhou, ale naprosto v pohodě. Akcelerace, rychlost, bez problémů.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého :-)

Doplňky na motorce - Nové páčky, padací slidery (dvoubodové), kryt chladiče, brašny a štítek. Nahrazen držák SPZ za kratší. Na sezónu 2021 vyměněn výfuk za Mivv GP Pro.

Je to po Jawě má první motorka s objeme větším než 350 cm. Když jsem na ni poprvé sedl, tak obrovský respekt. Po pár kilometrech jsme se sžili a brouzdáme krajinou s banánem na obličeji. Okolí mi říkalo, abych si pořídil větší kubaturu, ale já i kvůli financím šel nakonec do této. Myslím si, že jsem neudělal chybu. Zatím jsem max. spokojen.

albion66
albion66 napsal 30.07.21 v 09:26

Výfuk je super. Zvuk i s dB-killerem boží. Dokupoval jsem katalyzátor za cca 4000,- aby za mnou nebyl příliš velký smrad. Max spokojenost. Mě se prostě nelíbí výfuky pod motorem, mám radši komín.

Dzanek13
Dzanek13 napsal 30.07.21 v 08:47 10b.

super stroj, zábava nezná hranic! Zajímal by mě tvůj názor na ten novej výfuk co jsi tam dal

jawatar
jawatar napsal 29.08.20 v 22:12 10b.

Prostě perfektní-přesně jsi to trefil!!!