Ducati 848 (2010)

Vlastník ZASEJA
Vloženo 6.6.2020
Aktualizováno 6.6.2020

Ducati 848 dobrá volba, je to taková malá hodná ducati

První dojmy - po 999 který byla na řízení docela náročná a jízda byla i dost nepohodlná při delší jízdě jsem hledal něco se stejným charizma ale přívětivější a ovladatelnější a 848 se ukázala jako ideální kompromis mezi výkonem a jízdníma vlastnostmi a ,,pohodlím,,

Motorku bych doporučil pro - i pro aspoň trochu zkušené začátečníky

Už první jízda ukázala že je to super stroj, kupoval jsem jí od majitele který ji udržoval ve stavu že byla lepší než z výrobního pásu..., stačilo pár pohledů a jelikož jsem kupoval v zimě a venku bylo -15 stupňů tak i bez zkušební jízdy jsem se pro ní rozhodl a udělal jsem dobře...

na první jízdu jsem musel počkat cca 2 měsíce na lepší počasí čekání to bylo dlouhé a netrpělivé ale pak to stálo za to

nebudu asi popisovat výkon vlastnosti to už bylo napsáno několikrát když to shrnu do jedné věty tak je to super motorka i pro lidi kteří ještě DUCATI neměli a nebo s dvouválcem neměli zkušenosti, je ,,hodná,, tak i méně zkušení jezdci se na ní naučí není tak agresivní jako její starší sestry ale když se jí zatopí pod kotlem uhání velice svižně a na našich okreskách má nevyužitelný potenciál..

jen co chtělo doladit byl zvuk sice origo výfuky dobrý ale ... ale ceny výfuků jsou skoro nereálné a tak jsem trochu experimentoval koupil jsem úplně nové originál výfuky byla za cca 4 tis ty stávající jsem nechtěl upravoval byla by jich škoda byly celé vyleštěné a to dalo hodně práce předchozímu majiteli tak jich mi bylo líto..., takže roznýtovat vyříznout katalyzátor, odstranit DB killer a pak zase snýtovat práce na 1 odpoledne a zvuk dokonalý hodně hluboký trochu do hard kovové ozvěny ale super ... nikdo už za mnou nechtěl jezdit )...

moto mě perfektně sloužilo 1,5 sezony a jelikož jsem jezdil čím dál rychleji a rychleji nastal čas na změnu chvilku mi trvalo vybrat nástupkyni ale nakonec se mi zalíbila jedna němka ) BMW R1200S ale to už je zase jiný příběh

NiLu
NiLu napsal 13.06.20 v 08:11 10b.

Nádhera, co víc dodat!

800XCx
800XCx napsal 07.06.20 v 10:01 10b.

Jako nová Dejvovi bych se nebál svěřit mašinu nebo od něj nějakou pořídit! Opečovávanější holky než ty jeho jsem neviděl

DejvGSR
DejvGSR napsal 07.06.20 v 08:30 10b.

Jo tak tohle byla moje holka. Kdopak ji asi dnes má a jak se ji daří.

Milanek13
Milanek13 napsal 06.06.20 v 21:29 10b.

Tuhle motorku znám velmi dobře . Super kousek.