Suzuki AN 650 Burgman (2004)

Vlastník HAJTAUR
Vloženo 5.6.2020
Aktualizováno 5.6.2020

po svezení na všech uvedených skútrech byla jasná volba burgman 650 jede nejlépe a sedí krásně i při vyšších rychlostech ale nelíbil se mi vzhledově

První dojmy - skútr padne hned do ruky, je to takovej autobus ale není to motorka je to skútr, mega úložný prostor, vzhledově se mi moc nelíbí ale když se člověk sveze tak jiná volba ani není snad jen od bmw ale tam je cena nesmysl :-) jo a je těžký při manipulaci je to tlusťoch

Motorku bych doporučil pro - pro cestovatele který chce mít i trochu toho výkonu při cestování ve dvou

Stroj jsem si vybral kvůli manželce, jako batůžek se nudila, tak padla volba, že budeme jezdit spolu každý na svém a že si udělá řidičák na motorku přece nebude jezdit na 125ce , jako předautoškolní motorku jsem zvolil kawasaki er5 a byla to perfektní volba.A ejhle zalíbilo se jí to natolik že oba skútry ( manželčin burgman 400) jdou z domu a budou motorky huráááá. Zpět k burákovi, zrychluje velmi ochotně a to i na dálnici při 130ti brzdy dobrý ABS to mělo, plexi mohutné, nefouká, neprší, ve dvou pohodička, asi nejlepší skútr i na cestování ve dvou, pohodlí pochváleno i od manželky opřít se o kufr a jedééém. Jako mínusy vidím jen těžkou váhu na kterou se ale dá zvyknout a vzhled mě osobně se moc nelíbí, jinak závada byla ulomené víko nádrže je to asi častá bolest.Jinak bez závad po dobu šesti let