Suzuki GSX-R 1000 (2005)

Vlastník Douss
Vloženo 4.6.2020
Aktualizováno 26.11.2021

Opět návrat na legendu Suzuki gsx-r K5! V nejlepší barevný kombinaci.

První dojmy - Model Suzuki Gsx-r 1000 K5 už jsem vlastnil. Tentokrát je géčko málo jeté.Kupované od pána v letech s 16000km a ve skvělém stavu.K vzhledem ke stáří modelu K5 ojedinělé.Takových už moc není.

Doplňky na motorce - Motorka měla při koupi Yoshimura výfuk,plexi MRA,KN filtr a zadní krovku.Já géčko dopnil o panceřový hadice Hell
a páčky Pptuning.Přitom jsem udělal svolávačku na přední pumpu.Dál jsem pořídil kvalitní doplnky od R&G racing. A to držák výfuku, padáky,rolny, závažíčka řidítek,držák Spz.Nalepil originál polepy Suzuki-bryle,tankpad,budíku a víčka nádrže.Pak originál plachtu Suzuki.A přepákování.Výměna 10-letých pneu za Bridgestone RS11.Nejlepší pneu co jsem kdy jel.A pro doladění výfuku jsem zapojil powercommander 5.

Po Aprilii rsv4,která je má srdeční záležitost.Opět návrat na starou dobrou legendární Suzuki GSX-R 1000 K5.Za mě je to pořád hodně dobrá a syrová motorka,která má výborný motor,který jede ve všech otáčkách a je to neskutečný držák.Ta motorka snese opravdu hodně.A dá se i rozumně servisovat. Proto jsem do ní znova šel.A myslím že už me v garáži zustane.

findejs1310
findejs1310 napsal 17.01.21 v 07:49 10b.

Tadle typicka barevna kombinace je top
Vypada moc pekne

Hříbek
Hříbek napsal 16.01.21 v 13:40 10b.

Parádní kousek v super stavu jednou z ni bude ceněná legenda

NiLu
NiLu napsal 05.06.20 v 06:51 10b.

Nádhera a když se narazí na zachovalý kousek, pecka! A tahle barevná kombinace prostě k Súze patří!