Ducati Multistrada 1260 (2020)

Vlastník korrzar
Vloženo 1.6.2020
Aktualizováno 2.6.2020

Multistráda 1260 GT jsem si vybral pro její univerzálnost a pohodlý na cestování.

BMW S 1000 XR: důvod neuveden
KTM 1290 Super Duke GT: důvod neuveden

První dojmy - Mutistrádu1260 GT jsem si vybral po delším váhání jako jednu z variant sportovně cestovních motorek. Na první pohled se mně líbilo zpracování, barva, posez, možnost 3 kufrů, pohodlý pro baťúžka, doinstalování navigace a nespočet možností nastavení celé motorky.

Doplňky na motorce - Topcase, navigace

Mutistrádu1260 GT jsem si vybral po delším váhání jako jednu z variant sportovně cestovních motorek. Na první pohled se mně líbilo zpracování, barva, posez, možnost 3 kufrů, pohodlý pro baťúžka, doinstalování navigace a nespočet možností nastavení celé motorky. Motorku zatím zajíždím, takže budu postupně doplňovat zkušenosti. Po prvním svezení jsem byl trošku v rozpacích, byl jsem zvyklý na 4 válce a najednou jsem se cítil, jak když řídím autobus. Postupně mně však dochází proč je MTV tak vychvalovaná. Posez motorky je příkladný, delší cesty nedělají problém, širší řidítka perfektně padnou do ruky. Rychořazení nemá chybu, sázím to tam jak brambory a levá ruka si tak odpočne od neustálého mačkání spojky. Zatím jsem zkušel pouze 2 ze 4 režimů TOURING a SPORT. Motorka se celá přenastáví do úplně jiného charakteru. Režim URBAN a ENDURO zatím nevyzkoušeno. V červnu jedeme na pořádný test do Alp, tak postupně dopíšu zážitky a pocity...

Petr45
Petr45 napsal 03.06.20 v 22:55 10b.

Krásná, ať slouží. A v tom Rakousku to nebude tak horký, je to jen někde u německých hranic a kdyžtak budem jezdit do Itálie

korrzar
korrzar napsal 02.06.20 v 20:24

Jsou to odioti mám sériové výfuk a v Rakousku budou delat problémy s hlučnosti. Nepochopitelny. Ještě ze to je jen někde?

TRA
TRA napsal 02.06.20 v 18:58 10b.

Krásná motorka

nevo7
nevo7 napsal 02.06.20 v 17:58 5b.

Jasných 5 bodov, za ten hlučný výfuk /teraz to je v súvislosti s Rakúskom aktuálne /. A v poslednej vete sa spomínajú Alpy, veľa šťastia.

Lombardo
Lombardo napsal 02.06.20 v 14:49 10b.

krásná raketa , užívej