Honda CBF 600S (2008)

Vlastník tfoltynek
Vloženo 25.5.2020
Aktualizováno 7.9.2023

Moje prvni motorka. Libi se mi vzhledem a byla mi doporucovana jako rozumny zacatek.

První dojmy - Zjistil jsem ze mam delsi nohy a kratke ruce. Na CBF se vejdu lepe nez na Bandita v motoskole, ale i tak mam nohy dost pokrcene.

Motorku bych doporučil pro - Myslim ze je to univerzal co se bude libit kazdemu kdo ma rad ctyrhrnek.

Doplňky na motorce - Doplnil jsem ukazatel rychlosti, USB zasuvku, drzak na telefon, zkusil jsem xenony, vyssi plexi od Givi, par bocnich kufru od Givi.

Jako prvni velka moto je CBF velmi prijemna na rizeni. Vykonu je celkem dost, ale az ve vysich otackach, tak neni treba se ho bat. Manipulace na miste neni o moc tezsi nez s mym predchozim skutrem, na zem dokonce dosahnu mnohem lepe. Poloha je vzprimena s lehkou vahou do rukou. Nohy jsou sportovneji zalomene, ale neni to nic hrozneho a da se za jizdy protahnout a menit uhel.
Jezdim na moto kousek do prace a sem tam si udelam 200km vylet. Ve meste se dobre klickuje a pomala jizda neni utrpenim, bez spojkovani zvlada pomalou kolonu. Pocukavani uz neni moc zabava, przo me boli prsty z tuzsi spojky.
Mam za sebou prvni tisicovku km a pomalu si automatizuju ovladani a zvykam si na rozmisteni ovladacich prvku.

skosik
skosik napsal 26.05.20 v 22:28 9b.

docela hezká a sezona může začít..

findejs1310
findejs1310 napsal 26.05.20 v 18:24

Pekna motorka At dobre slouzi.

Čadil
Čadil napsal 26.05.20 v 08:11 10b.