Yamaha MT-01 (2006)

Vlastník lazo1900
Vloženo 25.5.2020
Aktualizováno 25.5.2020

Nový přírůstek do rodiny, motorka je super nádherný zátah, zvuk. První dojmy jsou skvělé.

Motorka koupena od FIRMA:RESTA racing (Holice)

První dojmy - Motorka mi padla do ruky hned při prvním nasednutí. Po xv1900 něco podobného se stejným motorem, o něco slabším, ale hravějším. Po pár kilometrech si vše sedlo a radost z jízdy je tu. Už jsem se na ty vibrace těšil. Je to prostě nádherný pocit z jízdy a také zvuku.

Motorka jede super, Mám ještě Suzuki Dr 650 na blbnutí, ale tohle je konečně to co jsem dlouho vybíral. Líbil se mi V max ale ty brzdy mě odrazovaly. Měl jsem taky Virago 1100 a proto asi ta MT 01. Zatím jsem moc spokojen, sedla mi opravdu krásně. I barevná kombinace se mi líbila. Uvidíme přes léto. Těším se na to.Při první jízdě mi zhasl displej a přestalo to jet. Byl to naštěstí jen uvolněný šroub na plusu baterky, dotáhl jsem ho a frčel dál. Přeju všem hodně štěstí, Láďa.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 28.05.20 v 12:29 10b.

Beny73
Beny73 napsal 26.05.20 v 07:51 10b.

Jedním slovem nádhera

Brukev
Brukev napsal 25.05.20 v 18:16 10b.

Tohle je proste pecka ! Jednou ji budu mít jako druhou Moto v garáži . Jinak s tou baterkou se mi to taky stalo na Multistrade

HonzaMT
HonzaMT napsal 25.05.20 v 15:09 10b.

Taky jsem takovou mel A i ta pristrojovka mi zhasla - mne se uklepal cely jeden pol na baterce.

Normik
Normik napsal 25.05.20 v 13:03 10b.

Héééj, parádní buchar