Honda CB 500X (2019)

Vlastník georgemane
Vloženo 24.5.2020
Aktualizováno 24.5.2020

Pro mě naprosto ideální, hodná motorka pro pohodové cestování přírodou.

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová)

První dojmy - Motorka jede a reaguje parádně, pocitově mi výkon nechybí. Kladem je antihoppingová spojka, nestane se, že by motorka "ustřelila zpod zadku" Jezdím nejčastěji v rozmezí 4 - 5000 otáček, to je jízda nejklidnější, ale v případě potřeby je výkon dostatečný, aby motorka mohla např. vystřelit z křižovatky nebo bezpečně předjíždět.

Motorku bych doporučil pro - Slyšel jsem názor, že tato motorka je pro holky, ale já měřím 180 cm a vážím 100 kg a jezdí se mi na ni dobře a výkon mi nechybí. Takže asi pro každého, kdo hledá spolehlivou ovladatelnou motorku na cestování, kdo nepotřebuje ke štěstí "závodit na motorce".

Doplňky na motorce - zatím pouze horní a boční kufry od GIVI, ještě chci letos namontovat ochranný padací rám

Motorka splnila moje očekávání. Hledal jsem lehkou ovladatelnou motorku, protože jsem se k ježdění vracel asi po 20-ti letech. Navíc nemládnu, síly přibývat taky nebude a proto jsem nechtěl těžkou motorku. Již od první jízdy jsem byl nadšený, žádné negativní zkušenosti nemám (ani dnes po cca 6500 ujetých km).

ApriliaP
ApriliaP napsal 27.06.20 v 19:30 10b.

Přikláním se k hlasu, že tento krasavec není rozhodně jen pro holky. Už ji mám taky objednanou z Krhové, jen čekám na dodělání not... Ať ti šlape jako švýcarské hodinky a hlavně bez nehod!

Chleidy
Chleidy napsal 31.05.20 v 19:14 10b.

Dobrá volba, mám stejný názor. Ať ti to jezdí kolama dolů.

OAKYN
OAKYN napsal 27.05.20 v 00:05 10b.

Pekna masinka
Muzu se zeptat kde bych sehnal ty polepy na kola, co jsou videt na jedne foto?

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 26.05.20 v 13:29 10b.

Hunyady
Hunyady napsal 24.05.20 v 20:13 10b.

Přesně tak, já mám sice NC750X, ale původně jsem jel pro CB500F. Byla mi trochu malá, mám 183 cm, ale kdyby byla tehdy 1/2019 skladem 500X, asi bych do ní šel. Jestli jsi dlouho nejezdil, má 500 výhodu, že výkon je menší, stejně tak motorka a je lehčí ji ukočírovat, když ještě nemáš tu jistotu. Je moc hezká, ať Ti dělá jen radost .