KTM Duke 390 (2018)

Vlastník S.M-A-RT
Vloženo 23.5.2020
Aktualizováno 26.5.2020

Perfektní volba do města i na výlety, snadno ovladatelná pro začátečníky a neskutečně hravá pro pokročilé.

Husqvarna Vitpilen 401: důvod neuveden

První dojmy - Ta motorka snad jezdí sama, váhou připomíná spíš jízdu na kole ale za to s pořádným odpichem na malorážku. Na motorce zatím dojíždím týden do práce a už nechci jinak, protáhne se všude kam jen může jezdec chtít.

Motorku bych doporučil pro - Naprosto komukoliv kdo hledá lehkou motorku jak pro každodenní dojíždění, tak pro svezení v zatáčkách.

Doplňky na motorce - Polepy RokBagoros

Nad KTM Duke jsem uvažoval už nějakou dobu, jelikož jsem sháněl motorku jak na každodenní dojíždění do práce tak i na víkendové vyježdění po okreskách popř. výlety v rozumné vzdálenosti.

Motorka ihned překvapí svou velmi nízkou váhou, kdy posez je opravdu na styl moucha na bonbonu a to i s mojí průměrnou postavou, nicméně to rozhodně neberu jako mínus, naopak. Už při první jízdě padla motorka do ruky jak kdybych na ní jezdil odjakživa, žádné poskakování, cukání či přemlouvání.

Někdo může namítnout, že výkonu není moc nicméně v tomhle kapesním balení je ho přesně akorát pro každou příležitost. Neshodí vás ze sedla ale ani nenechá ve štychu, občas jen zamrzí vyšší vibrace ale je to zkrátka jednoválec a o to je to zábavnější.

Motorku lze doporučit absolutně každému, nezkušenému i pokročilému jezdci či dámě, snad jen obr by na ní vypadal komicky ale ten už sáhne spíš po vyšší kubatůře.

Zápory mám za sebe jen dva, první jsou absolutně otřesná a hnusná seriová zrcátka ve kterých stejně není nic vidět a pak když se sejde souhra okolností a máte slunce přímo za zády, někdy vás může oslnit odraz z displeje resp. velkého krycího skla.

JACOBO25
JACOBO25 napsal 05.04.23 v 22:48 10b.

hruso25
hruso25 napsal 24.05.20 v 12:11 10b.

Ako simson to nie je, čo si budeme hovoriť ale na šantenie to musi byt super mašina.