renocar_unor

Yamaha XJ 650 (1982)

Vlastník Fantomas82
Vloženo 22.5.2020
Aktualizováno 22.5.2020

Celkem zachovalý mazel. Po nahození překvapivě dobrý zvuk motoru bez jakéholi klepání nebo pazvuků. Spousta nedokonalostí (popraskané přyžové prachovky, příruby karburátorů - povrchově), prostě stará motorka. Brzdí, svítí, jede, troubí

Motorka koupena od FIRMA:Jan Moravčík - Motoboardel (Chomut

Honda CB 750K: Zajímavá cena Yamahy

První dojmy - Po předchozích Jawách nová zkušenost. Hezky nastupuje do zatáčky. Oproti některým popisům jiných majitelů velmi kultivovaný a příjemný zvuk motoru. První zkušenost s kardanem pozitivní.

Chtěl jsem něco spolehlivého, staršího, nekapotovaného. Nějakou starou klasiku, která se podílela na dobývání světa

franzlehon
franzlehon napsal 19.05.21 v 20:34 10b.

Ahoj,,,,prosim Te,,,,koupil jsem si taky 650 xj, ale na STK po me chteji zatizeni naprav,,,kdyz jsem psal na centralu Yamahy,tak mi bylo receno,ze to bude trvat minimalne mesic,ale poradili mi,ze pry staci mit okopirovany TP s temito udaji,,,od stejneho typu 4KO,,,nemohl by jsi mi pomoci,,dekuji za zpravu 777426999 nebo m.cox@centrum.cz

perrry
perrry napsal 19.08.20 v 01:21 10b.

Ahoj, hezká motorka, mám tuhle mašinu rád a doufám, že Ti dobře poslouží.
Je to stará klasika, kterou už dnes stěží pohledat.

Martin

Fantomas82
Fantomas82 napsal 03.06.20 v 17:27

Zdravím. Nemá někdo elektronicky ke stažení originál anglický owners manual v lepší kvalitě než je tady v manuálech?

BigAl74
BigAl74 napsal 23.05.20 v 18:55 10b.

Ať ti to jezdí

Čadil
Čadil napsal 23.05.20 v 07:32 10b.