Kawasaki Ninja 1000SX (2020)

Vlastník Jirka4747
Vloženo 21.5.2020
Aktualizováno 4.6.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

rafanvm
rafanvm napsal 01.04.21 v 20:35 10b.

Pěkný popis Jirko, škoda, že jsem si nepřečetl dříve, už jsem koupil jinou . Hóóódně kilometrů kolama dolů

JKJ
JKJ napsal 27.12.20 v 07:13 9b.

super recenze, díky za ní

Jirka4747
Jirka4747 napsal 29.10.20 v 14:07

Oproti FZ8 mnohem lepší, to sedlo je navíc oproti loňskému Z1000SX o 2cm výš. Myslím že je to dané vyšším polstrováním, no na sedle spolujezdce je to i pěkně vidět.
Letos jsem dal za 4 dny po sobě cca 1600km po Rakousku, samý okresky bez dálnice a zadek úplně v pohodě. Na FZ8 jsem byl zničenej víc...

LukiasRIDER
LukiasRIDER napsal 18.08.20 v 16:14 9b.

Paráda. Příští rok mám v plánu také pořídit, ten model 2020 mě absolutně dostal, jak vzhledem, tak i výbavou.

Jak hodnotíš sedlo na delších cestách ?

MZb napsal 31.05.20 v 09:43

>lesenar - tak hodne stastnych kilometru. Ja uz mam nalitano cca 2tis ... a uz se i podivala do Mostu na okruk. Ten 4val. motor je sametovy jak detska prdylka.

lešenář
lešenář napsal 30.05.20 v 07:48

Zdravím pánové, tak včera jsem si ji konečně také odvezl domů.První kilometry za mnou.Ty čtyři tisíce otáček z Brna na Olomouc katastrofa.Díky Vám za info o brzdách, opravdu se potvrdilo.Dnes vypadá počasí slušně, tak jdu zajíždět.

Lazyfucker
Lazyfucker napsal 26.05.20 v 11:46

MZb - jo očividně jo já to dole nepročítal každopádně je pravda, že to není svébytný originální design, ale za ten si právě ti výrobci nechají rádi zaplatit, tady ta koncovka od Arrow mi přijde slušný poměr cena / výkon. tak ať slouží

MZb napsal 25.05.20 v 10:49

>Lazyfucker ... to bylo tusim na moji motorku ... viz foto v jednom z predchozich komentaru ... uz je namontovany.

Zvuk je o neco lepsi nez standard ... kdyz za to clovek zacne tahat (ale zvuk 2 nebo 3 valce s Arrow vyfukem to neni) ... vypada vsak o 100% lepe nez standardni vyfuk z vyroby.

P.S. dB killer uz je venku

Lazyfucker
Lazyfucker napsal 24.05.20 v 19:40 10b.

Nedavno jsem na stejny stroj dodaval Arrow s homologaci, db killer na segrovku..

MZb napsal 24.05.20 v 09:44

>lesenar - tak jak psal Jirka4747 - pozor na brzdy. Kdyz jsem pri odjezdu od dealera za ne chytil poprve, malem jsem se vydesil, ze 'nemam brzdy'. Potrebuji si sednout. Ted uz je to v pohode.

lešenář
lešenář napsal 24.05.20 v 09:26 10b.

Gratulace,díky za první recenzi uživatele.Příští týden bych si je měl také vyzvednout.Přeju spoustu šťastných kilometrů.

MZb
MZb napsal 24.05.20 v 00:22 10b.

Nejake postrehy - naprosty souhlas s utrpenim behem prvnich 350 km ... to je ocistec. Vyrhivane gripy - jde videt, ze je to vlastne takovy 'after-market', i kdyz primo od Kawasaki. Sledovat blikajici tlacitko za jizdy mi pripada primo nebezpecne. Clovek musi opravdu hodne zklopit hlavu, aby to videl. Ano - hreji dostatecne.
Vyfuk - respektive ten divny komin - moc nezni a je opravdu 'zvlastni'. Akrapovic stoji absolutni nesmysl (myslim, ze neco pres 25 tis.). Skoro nikdo jeste ladaky nenabizi. Pokud budes netrpelivy cekat, az se nabidka zlepsi, tak koukni na Arrow https://www.arrow.i...i-Ninja-1000-SX-2020
Ti uz to nabizi - bud v hliniku (normalni, cerny) nebo titanovy (drazsi). Neni to umelecke dilo, ale je to rozhodne lepsi nez ta hruza z vyroby. Navic, da se z toho vyndat dB killer - po velmi jemne uprave (sroubovacek, kladivko ... cink, odseknes maly navazeny pin a jde vyndat). Po pravde receno, nezni to ale vyrazne jinak, jen trochu lepe.

ingott
ingott napsal 22.05.20 v 19:38 10b.

Krásná motorka, to se v kawě povedlo.

NiLu
NiLu napsal 21.05.20 v 21:56 10b.

Moc pěkný sportovní cesťák, přeji hodně šťastných km v sedle.