CFMOTO 650GT (2020)

Aktualizováno 6.4.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

JArty
JArty napsal 19.01.23 v 13:05 9b.

V této cenové gategorii se nebavme o tom, že to v základu nemá vyhřívané gripy, konektivita s telefonem je až s příchodem T-Boxu od roku 2022 a to ještě na velmi základní úrovni a pár dalších maličkostí by se našlo. Nicméně bavíme se o nové sportovně-turistické motorce za méně jak 170 tis. a to včetně kufrů. V poměru cena/výkon není moc vytknout. Motorka vypadá skvěle, jezdí dobře, výkon dostačující a zatím drží. Měl bych snad jen dvě malé výtky a to zpětná zrcátka ve kterých nejde nic moc vidět a palivové mapy, u kterých se mění jen vzhled displeje , ale že by to mělo nějaký dramaticky význam v chování motorky se říct nedá.

Motorkari.cz
Motorkari.cz napsal 07.10.21 v 15:33

Ahoj, bohužel loňský dlouhodobý test gétéčka tak úplně nedopadl a jen se potvrdilo, že střídavá péče je problematické uspořádání i v případě motocyklů. Všechny naše společné zážitky tak jsou zaznamenány ve zveřejněném testu a deníku, další již nepřibyly.

Explicitni_Euler
Explicitni_Euler napsal 30.08.21 v 08:55

Nazdar, kluci - redaktoři. Chci se zeptat, jestli bude někdy nějaký článek shrnující sezónu s touhle motorkou. Nebo jsem jej jenom přehlédl a už tu někde je? Předem děkuji za odpověď.

Sir_CHerokee
Sir_CHerokee napsal 27.01.21 v 18:26 9b.

Jsem zvědavý na vaše názory a zkušenosti. Mašina se mi hodně líbí, navíc cestovně sportovních strojů je málo...

Goodji
Goodji napsal 05.06.20 v 09:16 10b.

nuna
nuna napsal 02.06.20 v 13:35 10b.

Beny73
Beny73 napsal 20.05.20 v 08:03 10b.

Povedený stroj, má pěkný kukuč Jsem na test zvědavý, cena super